Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Vlasy

Zeny, holky... nevite nektera kde se prodavaji ruzny paruky s dlouhymi vlasy?.. myslim ale normalni nic na maskarni nebo tak. Dcera shani. Kdysi jsem to videla na trznici nekde ale ted uz to tam nemaji a na internetu najdu vetsinou prave takovy ty pankovy a tak.. to nechceme
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
no hele vlasy na prodloužení koupíš na netu, ale zadej si spíš clip in pásy, aby nenajížděli nějaký šméčka
Odpovědět To se mi líbí0
@Milena Zkus se třeba i zamerit na t co by ti v tom tele mohlo chybet, nejaky prvek ci vitamiin a ten pak dodavat, urcite se ti vlasy zlepsi
Odpovědět To se mi líbí0
Jaky figle rovadite pro oziveni vlasu, ty moje jsou bez zivota,roztrepene a docela mi po porodu i vypadavaji :(
Odpovědět To se mi líbí0
@Nina Ahoj.Záleží jestli chceš prodloužit trvale nebo občas.Za mě jedině clip-iny, vlasy to neničí a na noc to sundáš
Odpovědět To se mi líbí0
Jakou metodou je nejlepší prodloužit vlasy? Chci něco co mi ty vlasy až tak nezničí, děuji za typy
Odpovědět To se mi líbí0
Zkuste se podívat na internetu, zadat do googlu "kde koupit paruku" :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza Dobře děkuji:) podíváme se na to. V kadeřnictví jsem se už dokonce i ptala a potvrdili mi že ne... spíš se na mě dívali jako bych spadla z Marsu
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína Jsou to příčesky z lidských vlasů, ale vypadá to přirozeně.Rozhodně líp než paruka.Zkuste se na to s dcerou podívat.V každým případě se to podle mě dá jen objednat takhle v obchodě to asi nekoupíte.Myslím že ani v kadeřnictví nebo v potřebách není šance.Podívejte se na tu stránku tam to mají kvalitní a i ta cena je celkem dobrá
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza A co to je ty clip iny?? A kde se to prodává?
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína No to naprosto chápu.Hlavně to jde vždy poznat že je to paruka a vůbec to nevypadá přirozeně. To se raději podívejte na takové ty clip iny ty příčesky tím se dají taky prodloužit vlasy a vypadá to pěkně narozdíl od paruky
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza Ale.. má krátké vlasy a sem tam ji chytne záchvat toho, že by ty vlasy chtěla mít dlouhé. Ale přijde mi to uhozený aby chodila v paruce jen jí to nedokážu vymluvit :/
Odpovědět To se mi líbí0
Paruky? tak to netuším. Viděla jsem to nedávno taky na třznici někde. Nebo se zkusit podívat na internet a objednat ale jinak asi neporadím. A můžu se zeptat na co paruku?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme