Voda redukovaná vodíkem

Zpět na hlavní stránku diskuzí ADELENKA | 18. 4. 2014 17:14
ahojky ráda bych se zeptala jestli máte někdo zkušenosti s vodou redukovanou vodíkem? Jelikož mám veliké problémy s bolestí hlavy a únavou, pomáhá Vám na to tato voda? A kdy byly vidět vysledky?
Celkem 10 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
františka | 27. 9. 2014 10:18
@Jaja Ahoj jsem ve třetím měsíci těhotenství a mám neustálé problémy se zažíváním a nevím, co bych měl dělat, mohl by jste mi tu někdo poradit, co bych měla dělat?
Jaja | 16. 9. 2014 9:36
ahoj já jse trpěla na bolesti hlavy velice dlouho, dokud jsem právě nevyzkoušela vodu redukovanou vodíkem. A u mě to opravdu zabíralo, sice jsem nevěřila vlastním očím, když jsem viděla pokroky, týden za týdnem. A to jsem to užívala jednou před snídaní a pak před večeří, každý den! A po měsici jsem si už vůbec nevšímla bolestí hlavy, jelikož už žádné nebyly.
věrka | 25. 8. 2014 23:03
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár věcí chtěla bych pro sebe něco začít dělat. Jelikož chodím z práce neustále unavená a začínám mít veliké problémy s šedým zákalem, nic mi na to nepomahá a hrozí mi operace, kterou bych opravdu nerada podstoupila, ale už nevím co bych s tím měla dělat. Co by jste mi na to mohli poradit?
dáša | 19. 8. 2014 15:35
@Veronika ahoj já už jí užívám od druhého měsíce těhotenství a vše proběhlo v pořádku i porod Petřík se narodil zdraví. Začala jsemjí pít kvůli nevolnoste a bolestem a vše se zlepšilo!
Veronika | 18. 8. 2014 15:47
ahojky jak dlouho užíváte vodu redukovanou vodke? Chtěla bych jí taky začít užívat, jsem v druhém těhotenství a mám veliké problémy s nevolností.
Majk9 | 27. 5. 2014 20:42
Diagnóza Diabetes mellitus 2. Stupně. Když mi syn donesl domů sáčky s vodou, pohádali jsme se. Zaručených přípravků na snížení cukrovky jsem fakt vyzkoušel už hodně a nepomohlo mi nic. Vodu jsem nakonec začal pít, abych synovi udělal radost. Po týdnu jsem cítil daleko víc energie a nebyl jsem zdaleka tak unavený. Po 2 měsících a opakovaných kontrolách mi cukr nelítal nahoru dolů, cítím se dobře a celková dávka inzulínu mi byla snížena.
anežka | 24. 5. 2014 10:54
Ahoj, na kolik vás přišla jedna dávka, zdá se mi to dost drahé pro důchodce, opravdu to zabírá? Jsem diabetik.
inka | 18. 5. 2014 17:14
ahojky o tomto slyším poprvé, koukám že je to veliká škoda, tak bych ráda se o tom dozvěděla, co nejvíce, kdo by mi tu mohl s tímto nejvíce poradit? A na co všechno to pomahá? A kdy bych si jí mohla zakoupit? A jak dlouho jste to úžívali, než jste viděli u sebe nějaké pokroky? A je to tedy opravdu, tak účinné? Už jsem toho vyzkoušela spoustu a vždy když jsem měla pocit, že se to lepší, tak jsem byla na omylu.
Bara | 27. 4. 2014 9:28
Ahoj také ho užívám , vodu můžete pít v dávce 1-2 sáčky denně, v žádném případě se nemusíte obávat. Vodík je jediný prvek, který je považován za zcela bezpečný v jakémkoliv množství.
olga | 22. 4. 2014 17:54
ahoj já s ní zkušenosti mám, mě tedy pomáhá a už prvních výsledků jsem si začala všímat hned po prvním týdnu, užívám jí dvakrát denně a to vždy před jídlem. Cítím se daleko lépe a hlavně si konečně úžívám každý den s dětmi a nejsem tak mrzutá.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci