vrozene sdeční vady

Zpět na hlavní stránku diskuzí simcaa4 | 6. 2. 2011 10:04
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Ester K. | 24. 3. 2011 23:55
Ahojte maminky. Mám 2 a půl roku starou holčičku po vrozené srdeční vadě. Nebyla genetická a tak se to nedalo zjistit v těhotenství. Malou jsem týden po porodu našla uplně bílou s červenými flíčky po celém tělíčku . Šíleně plakala a tak jsme valili na pohotovost. Tady v té naší nemocnici jsou takový blbci, že já jsem se celá třásla strachy, malá řvala v kočárku a oni se mnou 45 minut sepisovali příjmovej papír, aniž by věděli, co jí je či není. Až pak příšel doktor a šli jsme na ultrazvuk, zda nemá něco s mozkem, apod. Když jsem se doktora zeptala, co jí tedy je, neodpovídal a tak to už jsem plakala! Jen řekl potom, at okamžitě vezmu malou do kočárku a běželi jsme přes celou nemocnici, dali ji do inkubátoru, zavolali do Brna, kde mají lepší přístroje a až pak mě vysvětlili o co se jedná. Dávali jí 20%! Já jsem tam doslova zkolabovala. Partner byl v práci a protože jezdí jako řidič, dojet hned nemohl. Byla jsem uplně sama. Běžela domů pro věci a když jsem se vrátila během asi 25 minut, malou už mi odvezli . Dali mi tel číslo na které si mám zavolat a já šla s prázným kočárkem domů sama . Bylo to šílený! Nakonec do dopadlo tak, že ji transportovali až do pražské Motole, kde jsou ti největší machři. Operoval ji p. Tláskal, jsem mu do smrti zavázaná !! Mezitím a po operaci samozřejmě byli komplikace, ale důležité je, že už je vše v pořádku. Navštěvujeme kardiochirurgii, ale jsem přešťastná, že je zatím vše OK! Maminky, které jsou v podobné situaci, třeba i čerstvě, klidně mi napište, budu ráda. :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Hodně záleží na vaší předešlé práci, která byla výkonnostního charakteru, také však na vaší vnitřní síle. Odpoledne můžete cítit…
Maminka na Facebooku



Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci