vrozene sdeční vady

Zpět na hlavní stránku diskuzí simcaa4 | 6. 2. 2011 10:04
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Ester K. | 24. 3. 2011 23:55
Ahojte maminky. Mám 2 a půl roku starou holčičku po vrozené srdeční vadě. Nebyla genetická a tak se to nedalo zjistit v těhotenství. Malou jsem týden po porodu našla uplně bílou s červenými flíčky po celém tělíčku . Šíleně plakala a tak jsme valili na pohotovost. Tady v té naší nemocnici jsou takový blbci, že já jsem se celá třásla strachy, malá řvala v kočárku a oni se mnou 45 minut sepisovali příjmovej papír, aniž by věděli, co jí je či není. Až pak příšel doktor a šli jsme na ultrazvuk, zda nemá něco s mozkem, apod. Když jsem se doktora zeptala, co jí tedy je, neodpovídal a tak to už jsem plakala! Jen řekl potom, at okamžitě vezmu malou do kočárku a běželi jsme přes celou nemocnici, dali ji do inkubátoru, zavolali do Brna, kde mají lepší přístroje a až pak mě vysvětlili o co se jedná. Dávali jí 20%! Já jsem tam doslova zkolabovala. Partner byl v práci a protože jezdí jako řidič, dojet hned nemohl. Byla jsem uplně sama. Běžela domů pro věci a když jsem se vrátila během asi 25 minut, malou už mi odvezli . Dali mi tel číslo na které si mám zavolat a já šla s prázným kočárkem domů sama . Bylo to šílený! Nakonec do dopadlo tak, že ji transportovali až do pražské Motole, kde jsou ti největší machři. Operoval ji p. Tláskal, jsem mu do smrti zavázaná !! Mezitím a po operaci samozřejmě byli komplikace, ale důležité je, že už je vše v pořádku. Navštěvujeme kardiochirurgii, ale jsem přešťastná, že je zatím vše OK! Maminky, které jsou v podobné situaci, třeba i čerstvě, klidně mi napište, budu ráda. :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Bilancujete možná události posledních dní a dodává vám to pocit, že jste se svým životem dobře naložila a věci se vyvíjí tam, kde je…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci