Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Všechno je jenom o tvorbě jídelníčku

Ahojky, narazila jsem na zajímavou věc ohledně hubnutí na: http://okouzli.cz/zestihlujici-dieta-aneb-j... Když si článek přečtete, zjistíte, že všechno je jenom o tvorbě jídelníčku a dá se díky tomu také zhubnout. Máte s tím někdo nějak více zkušeností, o které byste se mohli podělit? Ráda bych to vyzkoušela, již mám domluvenou konzultaci v místě bydliště, ale ještě bych se ráda zeptala na názor. Díky mooc :)
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Zdravím,také bych ráda přispěla.Ano,je to o jídelníčku,ale než jsme to celé pochopila,tak jsem se trápila vším možným.Až mě známá dala typ na dietu zn.Keto Diet,až poté jsem vlastně zjistila,co je to hubnutí a jak se správně stravovat.Jdyby to někoho zajímalo,tak Keto Diet má tři dietní plány.Já měla první,ten je to osmy kil nadváhy,byl to Basic,pak jsou ještě dva podle potřeby kil,které chcete dát pryč.Hubla jsem prirozeně a rychle,neměla jsem pocit hladu,cítila jsem se fakt dobře.Díky tomu všemu jsem zjistala,že jíst pětkrát denně pravidelně jde a že zdravý jídelníček není vubec věda,že to jde,když se chce.Nemusela jsem počítat kalorie,což mi vyhovovalo,jídlo jsem si připravila rychle a bylo to snadné.Navíc jsou k dispozici i poradci z keto Diet,takže je to o domluvě.Přidala jsem k tomu ještě jízdu na koloběžce a zlehka běh a držím si od té doby váhu,takže žádný jojo efekt není.Jestli to někoho třeba zajímá a dává tomu přednost,tak je to Česká značka.Takže já začla dietou,přidala jsem cvičení a zdravé stravování a je to super
Odpovědět To se mi líbí0
@Barbar Ahoj, dnes je již možností opravdu hodně. V každém fitku je většinou výživový poradce, který ti poradí. Mám osobní velmi pozitivní zkušenost, začala jsem pracovat s výživovým poradcem a zhubla jsem o 12 kg. Je to hlavně opravdu o dobré skladbě jídelníčku a doplnit cvičením (já osobně chodím jednou za týden a stačí)
Odpovědět To se mi líbí0
A komu rici aby mi takovy jidelnicek sestavil?
Odpovědět To se mi líbí0
@petule.hrdinova ahoj, taky jsem to zkoušela a mnoho diet jsem vyzkoušela ale k ničemu to nevedlo. Kila se mi stále vracela, naopak jsem přibrala ještě něco navrch. Takže jsem zjistila, že tudy asi cesta nepovede.
Dostala jsem kontakt na dietologii na paní doktorku Staňkovou, která má ordinaci na Praze 1. nejdřív mi udělala vstupní vyšetření, nabrala krev a pak jsme spolu dlouze mluvili o tom, jaké jsem zkoušela diety, kolik při nich zhubna a následně i nabrala. Na příští návštěvě jsme spolu všechno probraly, vysvětlila mi princip úpravy jídelníčku a já začala hubnout. Nemůžu říct, že to šlo úplně samo, to bych lhala, ale co bylo na tom skvělé bylo to, že jsem vůbec neměla hlad. Některé porce jídla byly dokonce větší, než na které jsem byla zvyklá. Jediné, co mě občas trápilo byly chutě, ale nějak jsem je zvládla. S pomocí paní doktorky Staňkové jsem zhubla 35 kg, cítím se skvěle, nebolí mě ani nohy. Je to super, pokud mohu doporučit, zkuste tuhle paní doktorku. Bude se snažit pomoc vám jak to jen půjde. Je vážně skvělá
Odpovědět To se mi líbí0
Výživový poradce ZDARMA!!Potřebovali by jste výživového poradce, ale nemáte na to? Tak proč nevyužít této nabídky a nechat si zavolat odborníkem, který Vám vše řekne a to ZADARMO! Nemůžete nic ztratit, naopak jen získat. V odkaze kliknete na postavičky a potom pojedete nakonec stránky a tam vyplníte dotazník a oni vám zavolají.

http://topuspora.cz/vyzivove_poradenstvi.html
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, jmenuje se Tereza Siková a pracuji jako asistentka v NaturHouse - výživové poradenství.
Ráda bych Vám nabídla možnost hubnutí u naší společnosti.
Máme 54 poboček v ČR a velikou úspěšnost.
Pro více informací se můžete kouknout na internetové stránky www.NaturHouse-cz.cz
Pro jakékoli dotazy můžete zavolat 724 946 241 k nám na prodejnu v Karlových Varech.
V případě nezájmu i tak přeji hodně štěstí
Odpovědět To se mi líbí0
Pekne rano,
ja jsem sama zmenou jidlenicku zhubla od ledna 8 kilo. Vubec jsem necvicila a jidlenicek jsem zmenila, protoze jsem mela problemy se zazivanim. Predevsim jsem zacala jist pravidelne až 7-8x denne snidat - a to kralovsky . Piji hodne ciste vody a neslazenych caju, omezila jsem trosku sladke - ale kdyz mam chut, tak si dopreji - ne celou tabulku, ale 2-3 ctverecky. Radeji si vsak dam ovoce - spise rano a odpoledne, k veceru uz radeji zeleninku. Hodne jim zitny chlebik. Ze zacatku jsem v obchode procitala slozeni potravin a vybirala si, ale 5 polozk v kosiku jsem treba nakupovala hodinu, coz si jako mama opravdu dovolit nemuzu. Takze te jim prakticky vse, ale s mirou a pravidelne . Hodne zdaru, holky!
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den,
než jsem já začala hubnout navštívila jsem salón Zsiluet, který mi pomohl do začátku zhubnout a po té co jsem viděla jak zafungoval, probudila se ve mně snaha potřebná k udržení určitého životního stylu. Upravili mi zde jídelníček, dvakrát týdně docházím na laserové ošetření a pomáhá mi to. Doporučuji ho vyzkoušet všem, kteří mají problémy s přebytečnými kily. www.zsiluet.cz
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme