Maminka.czDiskuze

RE: Všechno je jenom o tvorbě jídelníčku

Jana 82 12. 6. 2016 16:17:03
Zdravím,také bych ráda přispěla.Ano,je to o jídelníčku,ale než jsme to celé pochopila,tak jsem se trápila vším možným.
Až mě známá dala typ na dietu zn.Keto Diet,až poté jsem vlastně zjistila,co je to hubnutí a jak se správně stravovat.
Jdyby to někoho zajímalo,tak Keto Diet má tři dietní plány.Já měla první,ten je to osmy kil nadváhy,byl to Basic,pak jsou ještě dva podle potřeby kil,které chcete dát pryč.
Hubla jsem prirozeně a rychle,neměla jsem pocit hladu,cítila jsem se fakt dobře.Díky tomu všemu jsem zjistala,že jíst pětkrát denně pravidelně jde a že zdravý jídelníček není vubec věda,že to jde,když se chce.
Nemusela jsem počítat kalorie,což mi vyhovovalo,jídlo jsem si připravila rychle a bylo to snadné.Navíc jsou k dispozici i poradci z keto Diet,takže je to o domluvě.Přidala jsem k tomu ještě jízdu na koloběžce a zlehka běh a držím si od té doby váhu,takže žádný jojo efekt není.
Jestli to někoho třeba zajímá a dává tomu přednost,tak je to Česká značka.Takže já začla dietou,přidala jsem cvičení a zdravé stravování a je to super
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme