Vtipně potisklé hlášky na tričkách?proč ne..

Zpět na hlavní stránku diskuzí cecilinka | 30. 8. 2010 14:28
Ahojky maminky.. taky chcete mít originální dětičky? Pojďme to zkusit potisky na tríča, bodíčka, čepičky ,či jiné kousky oděvů. Pro těhulky nápisy na tričku, že jste v očekávání, nebo nápisy na autech, že vezete své drahé poklady a pod. :) Vše Vám graficky znázorním pro Vaši představu! Můžete si vymyslet své hlášky, nebo Vám s tím pomůžu :) Nápisy můžou být různých barev a velikostí ale i s kombinací jednoduchých, jednobarevných obrázků dle přání. *Potisky na oblečení- Udělám Vám jakkékoliv jednoduché potisky na jakkýkoliv oděvech..(nejlépe bavlna). Můžeme se domluvit, že Vám seženu levnější hadříky neznačkové, aby celková cena byla pak levnější, anebo naopak kvalitní značkové hadříky, vše podle velikostí, které si zvolíte.. Nejsem bohužel odběratel oblečení a tak se s výběrem budeme muset ASI uskromnit..Zkrátka co seženu, to bude, ale samozřejmě se budu snažit sehnat maximum..Pokud by se tak nepovedlo, můžete mi Váš kousek oblečení zaslat domu a já Vám ho potisknu,ale to opravdu v krajních mezí (nápis se nedejbůh nemusí povést). *Polepy na auta- Určitě jste už zahlídli ze zadu na autech hlášky typu "Anežka v autě, miminko v autě .." a různá vtipně kreslená miminka. Není problém opět podle Vašeho přání nebo podle předloh vyřezat jakkoukoliv hlášku, různých barev a velikostí. Aplikace samolepy je jednoduchá (sloupne se potisk z folie a přilepí se na jakkoukoliv čistou plochu), a tak to zvládnete sami bez pomocí chlapů :) Můžu Vám vyrobit i nějaké tuning polepy, i velmi moderní polepy na lednice, zkrátka co Vás napadne! -Ceny jsou individuální..Záleží totiž na velikosti, složitosti popřípadě počtu barev na obrázku..Sdělila bych Vám je tedy s konečným grafickým návrhem. U potisku oděvu bych pak řekla ceny předběžně,protože záleží na tom,za kolik oděv seženu. -Samolepy na auto budu posílat do týdne od připsání peněz na můj účet a potisklé oděvy do 14ti dnů. Poštovné a balné účtuji za 30kč. (V mé galerii mám pak ukázku dvou bodíček, co jsem vyráběla pro svého synka a předběžnou cenu)
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
89 | 31. 8. 2010 22:01
Moc pěkné!! Těším se na nějaký web obchůdek!!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jak je to dlouho, co jste se někde pořádně „vyblbla“? Jestli máte v rodině nějaké předškolní robátko, půjčte si ho na odpoledne a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci