Výběr kočárku

Zpět na hlavní stránku diskuzí Simona55 | 30. 1. 2014 12:43
Ahoj maminky, momentálně jsem v šestém měsíci a už přemýšlím, jaký kočárek pořídit. Na trhu je toho spousta, tak by mě spíš zajímaly vaše praktické zkušenosti. Líbí se mi ty modernější kočárky, ale zase chci, aby se mi do něj vlezlo i větší dítě. Navíc hodně toho s manželem najezdíme k rodině, takže ideálně by to měl být dobře skladný kočárek, který nacpeme do kufru auta. Takže co byste mi doporučily? :) A důležité je taky rozpočet, ten by měl být ideálně a maximálně patnáct tisíc..
Celkem 10 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Pavlína Kr. | 30. 10. 2015 23:33
Ahoj já bych ti doporučila z vlastní zkušenosti kočárek značky Cam, taky jsem právě řešila aby korbička byla dostatečně prostorná a aby byl kočárek skladnej a lehkej abych se s ním zvádala tahat i sama a za mně toto ideálně splňovala právě tato značka a byla jsem spokojená už i u první dcerky a teď u synka jsem taky, teď za těch 5 let je i dizajn jěště hezčí takže já jsem moc spokojená a neměnila bych :)
Veru | 25. 5. 2014 20:51
Ahoj, já jsem si koupila kočárek polský - Alpiron...a musím říct, že je úplně v pohodě...na to, že jsem to moc neřešila a že jsem si v podstatě koupila první, který mi padl do oka, tak při používání (denodenním) a také více sledováním dalších kočárků ostatních maminek, jsem došla k názoru, že to byla super volba...cena do 12tis. i s fusakem, který mi každý záviděl - opravdu teplý a krásný, prostorná korbička, praktický sporťák, hezký design, dobré ovládání, zvládl i hluboký sníh, k tomu veškeré příslušenství...prostě pohoda...v roce a čtvrt dcery jsem si pak pořídila golfky - Baby joger City mini, které jsou sice dražší, ale úplně bezvadné a vzhledem k tomu, že jsem "ušetřila" za první trojkombinaci, tak jsem si mohla s klidným svědomím koupit lepší golfky, které jsou spíše jako sporťák a které budeme mít do tří let určitě - takže i delší dobu, než první trojkombinaci.
soukalsandra | 15. 5. 2014 14:35
@RenataHan RenataHan: A prosímtě jak dlouho už kočárek máš? Moc se mi líbí, jen mě zajímá zda je kočárek opravdu kvalitní a vydží aspoň do těch 2-3 let jako sporťák. Kamarádka ho má teprv půl roku a doporučila mi ho, ještě s ním neměla žádný problém, ale raději chci více informací. Díky
Dupi Dup | 19. 4. 2014 16:37
Simono, záleží také na tom, kde budete s kočárkem nejčastěji jezdit - do terénu by měl mít větší kolečka a měl by být odpružený, aby miminko nebylo po jízdě lesem naklepané jak řízek. Já nejčastěji jezdím na terénní procházky a tak mám Mutsy. Pro další miminko mám ale vyhlídnutý EasyWalker. Má větší hlubokou korbu než Mutsy a je o něco málo lehčí.
RenataHan | 21. 2. 2014 12:54
Ahoj,
taky jsme dlouho přemýšleli jaký kočárek si pořídít. Nakonec jsme koupili kočárek EVO je to od firmy GRACO a jsem s ním moc spokojená, libí se mi, že můžu mít prcka otočeného k sobě. Taky hodně cestujeme, proto jsme zároveň koupili autosedačku JUNIOR BABY a ta je super, mám k tomu i základnu, která je pořád v autě autosedačku jen nacvaknu a nemusím malého budit když mi po cestě usne, v nákupáku zase vycvaknu nasadím na kočár a vypadá to i stylově :) Můžu jen doporučit já osobně jsem spokojená :) Však koukni na internet, třeba se ti bude líbit :)
Venda | 6. 2. 2014 9:34
Že vám holky vstupuju do diskuze..Hellenko, jak je prosím velká hluboká korba? Mimi už sice máme, ale myslím, že už se nám asi nevleze, tak se dívám po větších..Díky moc!
hellenka.k | 4. 2. 2014 17:50
@Novka2 Dost jsme se báli, vzhledem k tomu, co od nich k Vánocům dostáváme devil
Novka2 | 4. 2. 2014 17:44
To jsem ráda, že se tak hezky shodneme
Ten kočárek Jané je opravdu pěkný, rodiče chválím za dobrý výběr, to se jen tak nevidí...
VercaKK | 4. 2. 2014 15:12
@Novka2 za sebe můžu potvrdit to, co píše Novka . navíc ty novější modely se dělají krásně lehoučké...
Novka2 | 4. 2. 2014 14:22
Simono, podle mého názoru by pro tebe byl nejvhodnější kombinovaný kočárek. S korbičkou pro miminko, sporťákem a autosedačkou. Ta se často dá upevnit i na podvozek, vše pohodlně složíš do auta.
S cenami ti neporadím, my kupovali před dvěma lety z druhé ruky
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci