reklama

Vynikající kartářka z Prahy

Zpět na hlavní stránku diskuzí Edit. | 24. 10. 2010 18:29
Dnes jsem četla někde na netu diskusi o kartářkách a jak je těžké najít dobrou opravdovou kartářku. Já jednu velmi dobrou znám je to MissElla a chodím k ní už docela dlouho. Cítím se u ní vždy velmi dobře a přiznám se, že se mi od ní nikdy nechce. Na poprvé jsem byla jen zvědavá a moc od toho neočekávala, ale když ona mi řekla věci, které jsem nikomu jinému neřekla až mi šel mráz po zádech. Hodně lidí tomuhle nevěří a já to chápu, ale na ní nedám dopustit. Mám sestřenici, která každý rok chodí k jedné známé kartářce a tu mojí leta ani zkusit nechtěla, že má svojí a je dobrá. Tento rok v léťě k té mojí zašla a nechápala, jak vše věděla. Poté mi vyprávěla, jak hltala každé slovo a , že je má kartářka báječná . A je to pravda. V čem je jiná než-li ostatní?? Nevykládá z pršíkovek či tarotových karet, ale má svoje osobní karty a jsou hodně zajímavé. Já vykládat neumím, ale po té době co k ní chodím už i já vidím, že když mluví třeba o práci karty o práci opravdu na stole jsou vyložené atd. Je to velmi zvláštní výklad, ale mě to vždy naprosto dostane. Navíc, čím mě opravdu dostala, že jí nejde o peníze. Nikdy si nic neřekla, je ale tak dobrá a já tak spokojená, že jsem jí vždycky něco nechala. Moje kamarádky, které k ní chodí jsou na tom stejně. Já osobně jsem ráda, za to , že mi věnuje svůj čas a svůj dar, že ráda přispěji. Chtěla jsem to sem napsat. Výborné kartářky jsou, ale člověk musí mít to štěstí a dozvědět se o nich. Chtěla jsem se s Vámi podělit o svých zkušenostech. Když jsem o ní vyprávěla kamarádkám, začaly k ní chodit a myslím, že nejlepší je, když Vám někoho člověk doporučí z vlastní zkušenosti to já právě tímto článkem chci. Moje kartářka je MissElla a kontakt na ní Vám ráda pošlu vzkazem. Přeji krásný den všem .
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
martnka | 17. 12. 2010 19:03
dobrá kartářka 3pavlita1@seznam.cz
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po dlouhé době, kdy jste veškeré své úsilí věnovala zvládnutí obtížné životní situace, se najednou zdá, že jste někde udělala chybu.…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama