Maminka.czDiskuze

Vysazení antikoncepce

jecnatereza 13. 1. 2013 11:43:30
Zdravím holky.. Chtěla bych se zeptat, s přítelem jsme se rozhodli, že se začnem snažit o miminko, tak jsem si došla ke gynekoložce, ta se nejdřív divila-je mi 19let, ale pak řekla, že tedy mám normálně dobrat antikoncepci a pak už další nebrat, ale že si první měsíc máme dávat pozor, ne kvůlij tomu, že by po HA byly nějaký špatný látky v těle a miminko by nebylo zdraví, ale prý je největší pravděpodobnost, že bych měla dvojčata a to by s mou váhou bylo dost složité, potřebovala bych přibrat.... Také vám tohle gynekolog řekl, slyšeli jste to někde? a jaké s tím máte zkušenosti-snažili jste se hned po vysazení?.. Momentálně mám po první menstruaci po vysazení, takže právě od této doby můžu... otázkou je zda mám.. Děkuji, dvojčátka opravdu nechci, to bych asi opravdu nezvládla.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme