Maminka.czDiskuze

vysazování na nočník...

Karol 4. 1. 2012 23:38:47
Jo, já jsem taky chtěla 3 roky za sebou, ale jak jsem hodně mladá, tak to mám trošku komplikované tím, že jsem nikde nepracovala, tak jestli mi malou vemou ve 3 letech do školky, tak bych si chtěla najít na rok brigádu, abych něco našetřila na druhé dítě a pak bych teda chtěla to druhé, takže rozestup počítám tak 4,5 let, což jde. Já jsem s bratrem o 6 a půl let a to je myslím už dost, i když nám dvoum to vůbec nevadí. Jako já doufám, že malá taky bude samostatná brzo a můžu říct, že je fakt šikovná, protože umí 50 slovíček a hodně opakuje, jako že se snaží říkat, to co jí říkáme my a dokonce se umí už vykakat do nočníku, což je fakt paráda, ale neříká si o to:( To jen já intuitivně jí tam posadím a buď se to povede nebo ne, ale vyčůra se tam vždy, když jí tam dávám a to jí tam dávám fakt často, chci aby v létě už dokázala si sama říct, kdy chce:) Takže jí furt nutím do nočníku a furt jí v jednom kuse stahuji punčochy, sice naříká, ale já jsem neoblomná:) Musíme Marci založit nvoou diskuzi, tady už klikám na třetí stranu, jak furt někdo zakládá nový diskuze a hledám a už mě to neba Teplo je a to jsem fakt ráda:) My teď teda venku nebyly, protože doma toho mám strašně moc, takže se snad dostanu o víkendu. Na odrážedle na hřišti?:) To je fajn. My byli na Lipně, Černá v Pošumaví, je to tam pěkné. Na procházky fakt báječné.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme