reklama

Vývar pro miminko

Zpět na hlavní stránku diskuzí vandicka11 | 7. 12. 2014 7:43
Ahoj všem mamínkám :) mám dotaz ohledně příkrmů a hlavně co se týká polévky - masového vývaru. Mám 4měsíční miminko, takže na příkrmy je ještě brzy, ale tchýně mi pořád cpe do hlavy, že mému manželovi začala dávat příkrm až v 8 měsících a rovnou vývar se zeleninou a masem. Ale co jsem vyčetla, tak první příkrmy mají být kaše z mrkve, pak brambor, a pak postupně přidávat ostatní zeleninku a maso a co se týká polévek tak jen kašovité. Ale nikde jsem nenašla, od jakého měsíce se může dávat čistý masový vývar. Docela dost spolu kvůli tomu bojujeme, protože mi pořád říká, že mám začít s polévkou, že žádnou rozmixovanou mrkev s bramborem nedávala a rovnou do něj cpala ty polívky.... Můžete mi tady prosím poradit od jakého věku se může takovýto vývar dávat dětem? Moc všem děkuji za pomoc a rady :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kvůli nečekaným změnám v programu vás čeká pohodový a klidný den, bez pracovního stresu, který můžete strávit relaxací, četbou knih a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama