výzkum pro těhotné

Zpět na hlavní stránku diskuzí vyzkumdomov | 1. 3. 2016 14:00
Dobrý den,dovoluji si Vás oslovit s žádostí na účast ve výzkumu v projektu DOMOV, který je zaměřený na těhotné ženy a trvá až do tří let věku dítěte. Výzkum je realizován Institutem pro výzkum dětí, mládeže a rodiny FSS MU. Výzkum probíhá online – každých 3 až 6 měsíců obdržíte dotazník. Po každém vyplnění dotazníku budete zařazeni do tomboly, ve které můžete vyhrát foťák NIKON, víkendový POBYT pro dva, různé hračky a potřeby pro dítě, předplatné časopisu MIMINKO a mnoho dalších věcí. Do výzkumu se můžete přihlásit na této adresehttp://ivdmr.fss.muni.cz/projekt-domov . Sledovat nás můžete také na facebooku www.facebook.com/vyzkumdomov , kde se můžete podívat na videa z losování minulých tombol a dozvědět se nějaké zajímavosti z oblasti raného vývoje. Výzkum je ANONYMNÍ. I po přihlášení do výzkumu se můžete kdykoliv odhlásit. Do výzkumu se můžete přihlásit také s partnerem (a zdvojnásobit tak svou šanci na výhru v tombole )
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci