Začátek snažení o mimi léto 2014

Zpět na hlavní stránku diskuzí Marčela | 10. 5. 2013 7:17
Ahojky je tu taky nekdo kdo by se chtel zacit snazit od pristiho leta o miminko???
Celkem 15 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Kyslík1 | 4. 2. 2014 16:40
Ahojky,
v neděli jsem byla na odsátí vajíček a chtěla bych se zeptat, kdo má zkušenosti, jak dlouho po tom bolí břicho? Já ještě teď sotva lezu z postele abych si zašla na záchod. Mám pocit že ty bolesti ani neustupují Jestli máte někdo zkušenosti, tak prosím písněte jak to probíhá Moc děkuji Šárka
Lin2 | 7. 1. 2014 13:38
Není zač
Kyslík1 | 7. 1. 2014 13:33
@Lin2 Děkuji
Lin2 | 7. 1. 2014 13:26
Určitě v CAR,protože tam budeš jezdit na kontroli atd.
Kyslík1 | 7. 1. 2014 13:25
@Lin2 Ještě mě napadl jeden dotaz mám o ni žádat svého gynekologa nebo v centru asistované reprodukce ?
Kyslík1 | 7. 1. 2014 13:23
@Lin2 Moc děkuji za odpověď, jsem ráda že vím jak to je...
Lin2 | 7. 1. 2014 13:20
v každém centru je to jiné,ale divím se že jste se otom s panem doktorem nebavili,já jsem teda věděla vždy vše dopředu,pořád se mě pan doktor ptal chcete se ještě na něco zeptat?tak jsem se ptala aspon jsem potom nebyla překvapená a vyhukaná co se to děje.takže určitě se ptej na vše,blbé to rozhodně není přeju hodně štěstí
Lin2 | 7. 1. 2014 13:17
ahoj,tak já měla neschopenku hned od první injekce do břicha,těch sem měla 14,pak následovalo vyjmutí vajíček,takže dá se říct,že uplně od začátku procesu,mě se ani doktor neptal jestli ju chcu nebo né,napsal mě ju automaticky a byla sem zato ráda,píchala sem si deně ráno a večer a bylo mě po nich dost zle.
Kyslík1 | 7. 1. 2014 13:07
Ahojky holky,
ráda bych se zeptala na neschopenku... Po šesti letech, kdy nemůžu otěhotnět, jdeme na IVF. Je mi hloupé se ptát doktora, tak mě napadlo že se zeptám tady. Nevím zda si mám říct o neschopenku? Bojím se že když by to po šesti letech konečně vyšlo, tak aby jsem v práci neudělala něco špatně a zase nebyla na úplném začátku. Mám za sebou první hormonální injekci a nevím zda na neschopenku budu mít nárok tak brzy? Moc vám děkuji za radu.
Marčela | 12. 6. 2013 17:41
Děti mám ráda ale zas az tak jako nektere maminy to nezeru.udelam pro ne s laskou prvni poslední ale proste to tak ,,nezeru"
Marčela | 12. 6. 2013 17:39
@Mašinka19 Jee tak to je opravdu jeste malý :) naší Viktorce je 2,5 roku je to ale malá ďáblice devil druhé bychom si přáli kluka..ale to zas az tak nezalezi na nas.. tak já chci mit do 30 odrozeno apak uz jen uzivat zivota..
Mašinka19 | 12. 6. 2013 17:25
@Marčela Šest měsíců ještě je malý. Chtěla bych aby mezi malýma byly tak dva až tři roky. Mezi těma prvníma dvěma Až z nich budou puberťáci a já budu jenom vzpomínat, jaké to bylo, když byli malí, tak uvažuju, že po třicítce bude ještě benjamínek :-[
Marčela | 12. 6. 2013 13:32
@Mašinka19 Akolik pak je prckovi?
Mašinka19 | 11. 6. 2013 10:49
Ahoj já tež už tak koketuju s nápadem na další mimčo. Ale snažit se začneme nejdříve až za rok. Až se náš malý naučí hezky celou noc spát. nevím, jak bych stávala ke dvěma křiklounům
Marčela | 20. 5. 2013 7:42
Ahojky tak diky za radu. já mám už jednu holčičku.je jí 2,5roku.nez jsem poprve otehotnela brala jsem mamavit a jinak nic..ta kyselina listová se dá brat dlouho pred planovanym otehotnenim??prvni dceka se nm povedla ned tak jsem ani nestihla neco otom prostudovat. a kolik je holcickam??
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pozitivní Luna vám dnes přináší chuť do úprav vaší domácnosti. Měly byste spolu s partnerem naplánovat celkovou rekonstrukci vašeho…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci