Záhadné případy

Zpět na hlavní stránku diskuzí Zuznakka | 28. 5. 2014 18:48
Ahoj taky zbožňuju Záhadné případy, hrajeme je snad pořád! Je to taková legrace a skoro vždy doma vyhrávám! Hold detektivky to je moje parketa!
Celkem 8 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
ela | 27. 10. 2014 16:29
Ahoj my jsme to koupili synovi, ale teď v neděli, ale zatím jsme si u toho vyhráli z bratrem s Atlasem světa, docela dost jsem se nasmála, jelikož ty kvízy jsou luxusní, nevěděla jsem spoustu zvuků, pak jak jaké zvířáko vydává zvuky.
Sandra | 19. 8. 2014 15:58
Ahoj jééé to zní skvěle určitě by se to moc líbilo neteřince, už jsem tak dlouho přemýšlela, co bych jí koupila k šestým narozeninám, od kolika let to je?
Silva | 18. 8. 2014 13:31
Ahoj tak jsem díky Vám také koupila tento dárek Kubíkovi a musím říci, že jsem nečekala, že z něho bude tak nadšený, chvilku nám dalo než jsme pochopili, co a jak s elektronickou tužkou, ale teď už je to bez problémů a i já jsem si s tím v ten den moc krásně vyhrála, dala jsem mu s hudebními nástroji a bylo o super!
Alice | 26. 7. 2014 11:18
Ahoj všem doporučuji kouzelné čtení a to knížky Svět zvířat, O perníkové chaloupce, Atlas světa, Kouzelné hudební nástroje. K tomu si ještě musíte pořídit elektronickou tužky, která je krásná, dá se dobýt jako mobilní telefón. Jinak do tužky nahrajete knížky a pak už jenom vždy knížku zapněte pomocí doteku elektronické tužky na tlačítko zapout a pak už se řídit pomocí legendy.
Gába | 30. 6. 2014 8:55
Ahojky tak jsem slyšela dneska v metru, jak se dvě maminky bavily o kouzelném čtení, nebo jak se to jmenovalo a velice mě to zaujala, bylo mi blbé je vyrušit a zeptat se je, kde to koupili a na jakém principu je to založené. Ale byla jsem překvapená, když jedná říkala, že si s tím dcera vyhraje sama a jelikož jde do první třídy, tak jak to rozvíjí mluvení a poznávání.
Jonáková | 28. 6. 2014 11:27
Nazdárek už jsme tolikrát hledali něco, co by našemu synkovi udělalo takovou radost, miluje pohádku perníková chaloupka a tak jsme koupili na doporučeni úžasnou kouzelnou knížku ke které je ještě elektronická tužka a nejlepší na tom je, že knížka má čipy, které se tužkou spouštějí pomocí tlačítek.
Monika | 22. 6. 2014 14:30
Dobrý den, už nějaký čas hledám dárek pro moji dcerku zbožnuje zeměpis a moc jí zajímají kontinenty a oceány a já bych jí chtěla udělat velkou radost a koupit jí hru u které by se dozvěděla, co nejvíce věcí, máte nějaké nápady.
Natalie | 21. 6. 2014 11:57
Nazdárek právě jsem objevila úžasný dárek pro mého syna a to kouzelné čtení Atlas světa je to skvělý dárek, moc se mi líbí vyhraje si sám s knížkou a elektronickou tužkou !
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná se vám zdá, že partner se k vám nechová s tou pozorností, kterou byste od něj ráda žádala, a že nadto ještě pokukuje po jiných…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci