Zajímá tě cvičení a zdravý životní styl?

Zpět na hlavní stránku diskuzí FoxFitFactory | 7. 4. 2015 9:25
Ahoj, založili jsme projekt FoxFitFactory, kde najdete videa na procvičení celého těla i jednotlivých partií, zdravé recepty, články z oblasti fitness a mnoho dalšího! Sleduj nás a buď u zrodu nového projektu, který z tebe udělá pořádného "závisláka"! Chceš se dozvědět něco nového nebo si s něčím nevíš rady z oblasti zdravý a fitness? Piš do komentářů a na zajímavé dotazy rádi vypracujeme tématické články.Přidat si nás můžeš na FB i dalších sociálních sítích: https://www.facebook.com/foxfitfactoryVíce na: www.foxfitfactory.czTěšíme se na Vás!! Veronika
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Anička | 13. 5. 2016 12:42
@Martina Detoxikační kosmetika to zní zajímavě. Ale nězdá s emi to protože kosmetika přeci obsahuje spoustu chemikálií. ALe třeba kdyby byla nějaká bylinná?
Martina | 10. 4. 2016 18:06
@Linda Ahoj a kterou přírodní kosmetiku používáš? Zajímala by mě i detoxikační kosmetika, slyšela jsem že je to perfektní věc.
Burka | 20. 3. 2016 17:49
Me na tohle kamaradka porad lanari aby jsme si zasli k vyzivovym poradcum, jsou opravdu tak dobri jak se rika a dokazi pomoci?
Kája | 4. 12. 2015 22:53
Já jsem vyzkoušela ze cvičení a ze stravy už snad všechno a stále nejsem spokojená, přemýšlím o nějakých neinvazivních procedurách na břicho a stehna, nevíte prosím o něčem v Karlových Varech? Vánoce se blíží, tak bych mohla dát manželovi tip na dáreček! m: Děkuji, Kája
Linda | 29. 11. 2015 22:50
Já se snažím žít zdravě. Jím podle mě kvalitní potraviny a cvičím několikrát týdně. Snažím se i používat přírodní věci v oblasti kosmetiky.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Z mnoha stran slyšíte o problémech vašich blízkých a kolegů, ale vás jakoby se to vůbec netýkalo. Jste netečná a chladná, zkuste se do…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci