Maminka.czDiskuze

RE: Zánět močového měchýře

Zuzka 29. 5. 2015 20:09:05
Chtěla bych se podělit se svou zkušeností. Opakované záněty mě trápily zhruba od 18 let. Co 2-3 měsíce hrozná bolest až jsem brečela, sezení na záchodě, antibiotika, brusinky, teplé oblečení, omezený sex... :'( Teď mi je 25, musím zaklepat na dřevo, ale zánět mě více jak rok už nepotkal. Jediným recept u mě bylo - vynechání hormonální antikoncepce. Vyzkoušela jsem na záněty opravdu vše, různá antibiotika, Unidrox, brusinky, lichořeřišnice, přípravky na zvýšení imunity, jít se hned po sexu vyčůrat, neprochladnout...ale výsledek pořád stejný, zánět se po delší či kratší době znova ukázal. Poslední co bylo, tak opravdu vysazení hormonální antikoncepce. Tu jsem vysadila v prosinci 2013, menší podráždění bylo ještě v červnu 2014 (ale zánět jako takový ne, jen se mi chtělo častěji na záchod, ani to neřezalo) a od té doby mám naprostý klid. Nehlídám si, jestli jdu po sexu čůrat nebo ne, nenosím všude s sebou prášky proti bolesti. Nádhera. Navíc po vysazení antikoncepce jsem zhubla 7 kilo ze 65 na 58kg, hlavně na stehnech a břiše a nedržela jsem žádnou dietu, nic, prostě to byla jen voda z antikoncepce. Tuto váhu si držím více jak rok a nijak se neomezuju. Jsem více spokojená, pryč jsou dny, kdy jsem brečela ani nevím proč, prostě nepřirozené hormony z antikoncepce. Přeji Vám všem podobnou zkušenost, mějte holky rády sebe i své tělo, pokud máte přítele, kterému na Vás opravdu záleží, bude jen rád, že je Vám dobře, i když budete muset použít kondom či Pharmatex...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme