Maminka.czDiskuze

Zářijová miminka 2014

Iwushka69 13. 5. 2014 13:47:06
Ahojte holky, nyní jsem přesně 22+0. Včera jsem byla na oGGT, akorát jsem si byla vyzvednout výsledky a jsem ráda, že cukrovku nemám. Na UZ před 14 dny jsme se opět nedozvěděli co čekám. Mé mimino je extrémně spavé a ještě jak mám malé bříško, tak je úplně stočené do klubíčka a kolena mělo až za hlavou, takže zase nešlo poznat co to je. Jediné co mi doktor řekl, tak, že mělo 365gr a když jsem se ptala na pohlaví, tak říkal, že to vypadá spíše na kluka, ale podle čeho to poznal, když se mimčo ani nepohlo, tak to teda nevím. Už se začínám zadýchávat, častěji jsem unavená, ale jinak v rámci mezí je to dobré - 14 dní zpět jsem opět byla prochladlá a zas kašlala jak starý tuberák. Hokej sleduji taky, včera jsem to psychicky při druhé třetině nevydržela a naštvaně jsem si šla radši lehnout.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme