Maminka.czDiskuze

Zářijová miminka 2014

Iwushka69 28. 7. 2014 10:42:30
Ahojky, já jsem momentálně v 33tt, mimčo mělo ve 30tt 1,5kg, ale za poslední týden mi přijde, že se prcek docela zvětšil. Minulý týden jsem měla poslední dovču a byli jsme u rodičů na Moravě a tam to bylo super. Pohodička, teplíčko, koupání v bazénu k tomu jsme grilovali a popíjeli grepové pivko. to byl veget, hlavně budoucí babička a dědeček se hezky starali ať mi nic nechybí. Týden předtím jsem ale taky byla v nemocnici a poležela jsem si tam tři dny. Jak jsem si dupala do nemocnice na těhotenský kurz, tak akorát trošku sprchlo a jak mi to v životě neujelo, tak mi uklouzla noha na přechodu pro chodce a zřítila jsem se na zem. Na nohy mi pomohla jenom další kočka, co šla taky na těhu kurz. Zbytek lidí šlo veselo dále a já jsem tam ležela kousek od auta. No děs! Tak si mě tam nechali na pozorování a naštěstí bylo a je všechno v pořádku, ale rána to byla dobrá. Jsem spadla naštěstí spíš na bok a měla jsem dodrápanou nohu. Tak jsem se od maminek jak už odrozených, tak co teprve šly na vyvolávání dozvěděla věci co jsem ani vědět nechtěla Ještě si uživám poslední dny v práci, nejpozději na mateřskou musím nastoupit 7.8. a pak jen doma no. Vůbec se na to netěším, protože jsem spíš takový workoholik a být v bytě v Praze v tomto počasí není vůbec žádná sláva teda. Věci už mám jinak nakoupené, už mi chybí jenom poslední drobnosti a pak už budu jen čekat až to přijde. No jsem zvědavá, strach z toho mám, to nebudu lhát, že nemám. Chci se zeptat, máte či používaly jste monitor dechu ??? Stále nevím zda ho kupovat či ne.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme