Maminka.czDiskuze

Zářijová miminka 2014

Iwushka69 22. 8. 2014 10:46:52
Ahoj, tak jak jste na tom, ještě jste celé? Momentálně jsem 36+3tt a v pondělí mě vyděsila doktorka, že se domnívá, že na další kontrolu (opět v pondělí) již nepřijdu. No zatím jsme v celku, ale teda šíleně mě bolí záda, chodím aspoň 10x v noci na záchod a dneska mě bolí bříško a spodek. Prcek se v úterý večer hýbal tak moc jak nikdy ještě a od té doby se vrtí jenom trošku. Tak jsem si preventivně zabalila tašku, protože ikdyž mám napsaný seznam co je potřeba, tak věřím, že můj muž by stejně na něco zapomněl. To je tak vždycky. Např. když jsem byla v té nemocnici, tak jsem mu říkala vem mi spodní prádlo a co myslíte, vzal mi 1 kalhotky - to přece stačí a podprsenku mi ani nevzal - chlapi Na kontrole před týdnem měl prcek už 2,7kg a teď mi to už neříkala - asi to už ani nejde změřit. Ale je zvláštní, že víc jak 4 týdny si držím stejnou váhu a pupek se mi nezvětšuje.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme