Maminka.czDiskuze

RE: Zářijová miminka 2014

Iwushka69 25. 9. 2014 17:18:30
Ahojte, porodila jsem čtyři dny před termínem, čili 12.9. Marečka s váhou 3320g a 50cm. Musím říct, že porod byl strašný, relativně rychlý, ale byl intenzitní a navíc mi přestala fungovat kanyla v té nejhorší bolesti, takže nic moc. :'( no ale ta odměna za to fakt stojí
Manžel jít k porodu nejdříve nechtěl, ale teď je rád, že tam byl a dokonce tvrdí, že by tam měl jít každý chlap. Dával mi hlavně kyslík a i pomáhal, protože zrovna se mnou se rozrodily i další tři maminky.
Mám dotaz, jak oblékáte mimča ven? Já s tím bojuji a už jsem chudáka malého i zapařila. Když jsem se zeptala mé mámy, tak ta by ho oblékla ještě víc jak já. Doktorka mi zase řekla, že máme doma v bytě přetopené - bydlíme na východní straně, takže teplotu neovlivním a navíc jsem zimomřivá, tak mi to i vyhovuje.
Teď jak je chladněji (16°C venku), tak jsem malému dala triko, dupačky, teplejší mikinu a zavinovačku a čepici. V záloze jsem měla ještě přichystanou deku kdyby mu byla zima. Jak ho jinak oblékat? Mám mu dávat zavinovačku do kočárku a nebo ne? Hodně s tím bojuji a začínám si připadat bezradná.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme