Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Zářijová miminka 2014

Ahoj maminky,jmenuji se Káťa a jsem v 11.týdnu těhotenství.Čekáme již druhé mimi,doma už máme skoro tříletého rošťáka,tak doufám,že se ke mně přidáte a budeme prožívat těhotenství společně.
Celkem 34 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky, tak já jsem dneska byla na prvosemestrálním screeningu a dopadl dobře. Tak se mi velmi ulevilo. Doktorka říkala, že na 70% to vypadá na kluka a manžel byl šťastný jako blecha. Mimino ze začátku skákalo a protahovalo se, ale v zápětí usnulo a nešlo mi ho vůbec probudit, nakonec se na chvíli probudil, doktorka ho změřila, zamával nám a zase usnul, takže to vypadá na stejného lenocha jako je můj muž O víkendu přijedou moje rodiče, tak jim to už řekneme - jsem z vědavá na reakce Jinak už jsem vlastně ve 14tt a už mi není ani špatně, i ta únava povolila, takže je to taková velmi příjemná změna. Bříško zatím taky nijaké nemám - vypadám jen jako bych byla pořádně najezená - ale vůbec mi to nevadí, aspoň to můžu stále tajit v práci.
Další kontrolu mám 31.3. takže snad vyjde i nějaká hezká fotečka, protože dneska žádná hezká udělat nešla.
Zatím ahoj a přeji hezký den
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojík,tak ode dneška jsem na neschopence,takže vycházky jen 6 hodin denně,takže nic moc.Jinak genetika dopadla dobře,u dr.také dobré,pak od 26.týdne budu hodně sledovaná (kvůli předchozímu předčasnému porodu),takže ultrazvuky,náběry atd.Na další kontrolu zas za měsíc.Dnešním dnem mi také končí 1.trimestr a začínám 2.a co u vás nového?Jak se cítíš Miri a co ty Iwushka69,nějaké novinky?Tak se zatím mějte holky,jdu relaxovat u knížky.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, mě je to taky moc líto.. ale mimi nebylo zdravé, tak si to takhle příroda zařídila sama.. je zase lepší teď než později.. te´d mám klasické šestinedělí a tak za 3 měsíce to můžem zkoušet znova.. na Tomíka jsme čekali dva roky, na Karolínku půl roku a uvidíme na druhou Karolínku jak bude dlouho čekat :) Dneska to teda na mě padlo, koukala sem na těhu průkazku a na propouštěcí zprávu.. dneska teda ještě budu tesknit, pak vše dám do obálky a skovám... a jdem dál...
Myslím si, že odsud z diskuze jen tak neodejdu, že sem budu koukat, jestli vám to neva :)
Holky moc vám přeju aby vám to vyšlo, aby se vám narodili zdravoučký miminka a vy si je plnými doušky užívali :) hlavně aby jste měli těhulkování v pohodě a vše si opravdu užívali :)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to je mi moc líto, snad se brzo zadaří a přijde nové mimi Já jdu na 1. část screeningu - krev v pondělí a druhou část až za 14 dní minimálně. Snad bude vše v pořádku. Jinak my máme jména - kluk Marek, holka Monika (po zesnulé tchýni).
Odpovědět To se mi líbí0
Miri,to je mi moc líto.Teďka musíš být silná,máš doma skvělé chlapy a o miminko se můžete za nějakou dobu pokusit.Je to hrozné,alespoň že to je takhle na začátku ,v pokročilém stavu těhotensví by to bylo mnohem horší po psychické stránce si myslím.Tak se drž a hodně sil!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tak já se od vás odhlašuju.. začala jsem krvácet a zítra nastupuju do nemocnice na čištění dělohy. Miminko se bohužel přestalo vyvíjet v 8tt a nyní jsme byli v 10tt. Je to smutný, když jsem viděla toho drobečka dneska na ultrazvuku, jak mi ho doktorka ukazovala.. a pak když vím, že ho mám ještě stále v sobě.. ach jo.. děvčata mějte se a ponynánkujte vaše bříška a ať vám vše dopadne moc dobře. My měli vymyšleno jen jméno pro holčičku - Karolínka :) u kluka bychom ještě nevěděli a doma máme Tomáška, po tatínkovi :)
krásný večer všem :)
Odpovědět To se mi líbí0
@NabamJinak včera jsem byla na genetice a snad dobrý.Skvělý doktor,který mi dělal ultrazvuk a ještě jsem dostala fotky mimča v 3d.Sice jsem tam vyplázla 1.000,-,ale stálo to zato! Já už se cítím v pohodě,bříško nebolí,můžu normálně "na záchod" a únava už také odeznívá.Možná to je i tím hezkým počasím,co teďka vládne venku. Zodpovím také otázku,proč jsem porodila předčasně : to nikdo neví,doktoři mi řekli,že to tak příroda chtěla.Celé těhotenství jsem měla bez problémů,žádné příznaky,miminko prospívalo jak má a jednoho dne v práci mi bylo špatně,asi dvakrát jsem zvracela a večer mě pak začali bolet záda - takové píchání v kříži.No a druhý den ráno jsem začala trochu krvácet,tak jsme jeli hned do nemocnice a tam mi oznámili,že budu rodit.Během 20minut byl Kubík na světě.Byl to pro všechny šok,nic jsme neměli přichystané a hlavně hrozný strach o mimi.Naštěstí všechno dobře dopadlo. V pondělí jdu ke své gyndařce,tak se těším.A co jména pro mimča,už máte vymyšlené?U nás když to bude kluk,tak Vojtíšek a když holčička,tak Adélka nebo Terezka. Nekoukali jste také v neděli na Čtyři v tom?Já koukala i na první sérii a moc se mi to líbilo.Jo a jsem z Plzně.Tak se budu zas těšit na vše příspěvky a užívejte si těhotenství. (snad mi zas nevypadne server,už týden jsem vám chtěla napsat a nefungovalo to,tak kdyby jste byli pro k založení naší skupinky na facebooku,bylo by to fajn,alespoň by jsme byli k sobě blíž) pa pa
Odpovědět To se mi líbí0
Holky,nefunguje mi věčně server,nezaložíme si skupinku na facebooku?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, už do poradny? Není na to nějak brzo? Unavená jsem taky, ale dá se na to zvyknout, večer jdu spát max o půl 9, ale s tím, že vstávám o půl 6 do práce, tak mi to ani moc nevadí, aspoň jsem pořádně vyspaná Je mi 24 let a bydlím v Praze (pocházím ale z Moravy). Včera jsem byla na kontrole a už se mimino hýbalo, vypadalo to, jako by kýchalo, tak to bylo hezké. Jinak skoro nikdo to neví, v práci to chci říct až co nejpozději, protože nemám zrovna ideální vztah se šéfem, takže by mi dělal problémy jak ho znám. Rodiče taky nic, za měsíc budu mít narozky a mají dojet do Prahy se podívat a akorát na ten týden mě objednala doktorka na screening, takže aspoň pro ně budu mít takové malé překvapení (teda snad bude vše ok).

Zatím pá
Odpovědět To se mi líbí0
@Iwushka69Ahojky Ivčo, vítáme Tě :) zatím je nás tu jen pár :) Já už čekám své druhé miminko. A už se těšíme :)
Jejda, tak to je mi líto.. nachlazení v těhu nic moc, tak ať jsi brzičko fit :) Kolik Ti je a odkud jsi? Krásný večír, pááá :)
Odpovědět To se mi líbí0
@NabamAhojky, tak jediné co pociťuji, je bolení prsisek.. a břicho se mi teda vyvalilo a váha šla rychle nahoru, jinak nic. Jo vlastně únava :) ta mě trápí dokážu usnout i při večerníčku, když koukáme s Tomíkem A dopoledne je pro mě hrozný, než se proberu a furt bych hajala :) První těhu jsem měla taky v poho, užívala jsem si, že jsem doma a jezdila po kávičkách a na výlety, bylo to fajn.. Tak doufám, že to bude i tentorkát. S Tomíkem jsme rodili císařem, byl koncem pánevním, ale ze začátku jsme měli kopici problémů a dost jsem to nedávala... tak doufám, že to teď bude jiný. :) tak uvidíme. Jo a termín mám 13. 9. a Tomík je narozený 14.10. :) přesně o měsíc a den
Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá :)
Copak se stalo, že si rodila předčasně?
Krásný večíír :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, jmenuji se Iva a nyní jsem v 10tt+3. Čekám své první miminko, tak jsem z toho chvílema taková vykulená Zatím vše jde bez problémů bych řekla, po určitém jídle mi bylo fakt zle, ale už jsem přišla na to, po čem je mi dobře, tak jím jenom to. Sice je to velké omezení, ale doufám, že to brzy přejde. Jediné co mě trápí, tak to je nachlazení, když jsem se z toho konečně dostala, tak jsem to po týdnu chytla od manžela znovu a takovou rýmu jsem neměla ani nepamatuji.
Odpovědět To se mi líbí0
@MiriAhojík termín mám 5.9. a také doufáme,že to bude holčička. První těhotenství jsem měla bezproblémové a přesto jsem porodila předčasně-ve 30.týdnu.Syn je ale v pořádku a už se rovná většině tříleťákům.Teďka mi bylo na začátku těhu trochu nevolno,pořád bych spala a trpím na zácpu,tak snad bude celé těhu v pohodě a porodím v termnu. Co ty,máš nějaké příznaky?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, já se jmenuju Miri a jsem 10 + 4 tt. Také čekáme druhé miminko a tentorkát doufáme, že to bude holčička :) Máme dvou a půl letého Tomíka :) Kdypak máš termín?
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme