Ze dne na den přestal v 10m v noci spát

Zpět na hlavní stránku diskuzí Daniela | 24. 11. 2016 21:16
Milé maminky, nemáte některá zkušenost s tím, že vaše mimčo úderem 10. měsíce přestalo v noci spát? Do hodiny se budí několikrát, fňuká, pokud nepřijdu, rozbrečí se. Nic třeba ani neche, nemá pořádně otevřené oči. Někdy chce zpět dudlík, někdy napít, ale noční jídlo už nemá. Trvá to už 14 dní a je to horší a horší. Spí s námi v ložnici ve své postýlce, ale bohužel už to kolikrát nejde a musím ho dát k sobě, abych se alespoň trošku vyspala. Budí se už v šest a to taky nikdy nedělal, vždy mezi sedmou a osmou. Je pravda, že chvilku před 10.m začal lézt a taky jsme mu dali novou matraci. Už jsme trošku zoufalí, snad to přejde? Děkuji
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Danielka | 16. 12. 2016 14:38
@Puma16 No vidíte, já kojila jen 3m, takže tím to určitě není. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat Děkuji za odpověď.
Puma16 | 14. 12. 2016 12:36
Ahoj, to je mi líto. Měla jsem to podobně. Dokud jsem kojila tak mi malá spala celou noc od narození. Pak jsem přestala cca v 9m a od té doby se začala budit a bohužel, budí se do teď aspoň jednou za noc a to ji jsou přes 3r :( tak počkejte třeba to přejde.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vstala jste levou nohou a máte nepříjemný pocit, že jste včera opomněla něco udělat, ale nevíte, co to bylo? Na chvilku se ukliďte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci