Zelená stolice u miminka

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kateřina Sikorová | 10. 4. 2012 15:25
Dobrý den, mám 3 měsíční miminko, které je pouze na umělé výživě. Nekojím už tak měsíc. Dávám i čaj, kterého vypije tak kolem 100 - 150 ml denně. Dneska měla úplně zelenou stolici. Dost to smrdělo :) Má se jinak čile k světu, přibývá. Velké bolesti bříška nemá. Tak normálně. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost, co by to mohlo být, ať zbytečně neplaším a neběžím k doktorce. Děkuji za jakoukoliv informaci.
Celkem 6 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
85Martinka | 5. 5. 2012 10:06
přesně tak, ať si tyhle příspěvky dávají pod jiné téma!! :-X :-X
strážnička | 5. 5. 2012 7:11
@Kateřina Sikorová ...trochu jsem nepochopila jak to souvisí se zelenouo stolicí??? Copak tu nechodí nikdo kdo ty příspěvky kontroluje???
Kateřina Sikorová | 11. 4. 2012 21:10
Díky za reakce. Už jsem klidnější. Měla jsem strach, jestli to nemůže být nějaká virová infekce nebo něco podobného Ale má se čile k světu, není mrzutá, bez teploty. Prdíky sice občas trápí, ale nic extra.

Pediatričce bych i zavolala, jenže pokaždé, co jsem kdy volala, řekla mi, že mám přijít
85Martinka | 11. 4. 2012 10:04
Taky si myslím, že je vše v pořádku, zelená i občas černá stolice nabo po banánku s černými "žížalkami", je vše OK. Řešila bych jen příměs krve nebo delší průjem i často černou stolici (natrávená krev). Jinak já když si s něčím nejsem jistá, napíšu pediatrovi mail, abych tam nemusela chodit a otravovat. Buď poradí neboi napíše, že je nutné se raději stavit.
Markéta81 | 10. 4. 2012 22:03
Zelená stolice u miminek může také znamenat hlad, i když u nekojeného dítěte by se to nemělo stát tak jako u kojeného, my jsem to měli v necelých 6 měsících kdy jsem tedy plně kojila a museli jsme o pár dní dříve začít příkrmy, ale u takhle malého miminka bych se raději poradila s lékařkou, ale v případě že miminko prospívá by to nemělo být nic vážného.
Eva P. | 10. 4. 2012 21:41
Ahoj, já teda dlouho kojila, ale vyčetla jsem, že zelená stolice u nekojených miminek je způsobena železem, které obsahuje umělé mléko. Jinak zelená stolice je úplně normální, záleží na stravě miminka i maminky (při kojení), taky jsme ji zažili. Pokud miminko kaká pravidelně, nemá bolesti bříška, nepláče a přibývá, tak to určitě nic nebude. flower Pokud máš nejistotu, stačí doktorce zavolat, nemusíš k ní hned běžet.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Z mnoha stran slyšíte o problémech vašich blízkých a kolegů, ale vás jakoby se to vůbec netýkalo. Jste netečná a chladná, zkuste se do…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci