Želva

Zpět na hlavní stránku diskuzí ludlinka | 20. 1. 2012 9:36
Holky, Zdenda si usmyslel, že by chtěl želvu, první to byl králíček a teď želva. děda ho v tom podporuje, řekl mu, že když si akvárium nebo terárium, nevím co to přesně je koupí , tak mu tu želvu a všechno co k tomu potřebuje koupí on. Já z toho vůbec nejsem nadšená, nikdy jsem zvířátka doma nechtěla, ani jako dítě ani teď. Vůbec jeho nadšení nesdílím, řekla jsem mu, že si má všechno okolo želv nastudovat a zjistit co vše potřebují, ale jinak, že mu s ničím pomáhat nebudu. trošku cítím výčitky, ale opravdu mi tohle vůbec nic neříká. Moje ségra byla úplně jiná, ta měla rybičky, bílý myšky a nevím co ještě. Akvárko už má doma, koupil si ho za svoje peníze a Zdenek mu ho přivezl, ale taky nevypadá moc nadšeně. Je takový chov želvy náročný a zvládne to sám? Co myslíte.
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
ludlinka | 20. 1. 2012 18:28
Tak teď jsem dorazila domů z práce a želvička je už doma, je malinká a je to želva suchozemská, ale ta cena, stála 1300 Kč, to je hrůza, ještěže to platil děda, já bych mu ji teda nekoupila a to ještě kolik je potřeba blbůstek kolem. No uvidíme
semelka | 20. 1. 2012 12:12
@veronelka.v známá taky měla na stole v práci želvičku ... v lavóru
veronelka.v | 20. 1. 2012 11:47
@77olga to ti nepřijde, to JE šíleně nechutný :-$ Otřesná představa devil Manžel jako dítě nechávat přezimovat želvu ve sklepě v tmavém schránce. Naše želvy v práci nepřezimují vůbec, tak nevím, asi to není nutné.
77olga | 20. 1. 2012 11:41
Já nevím, zda je to tak u všech želviček, pravděpodobě ne, ale některé se na zimu dávají spát do lednice. Což mi přijde šíleně nechutný.... Snad to tak není u všech. Jinak to určo nebude moc náročné na chov.
veronelka.v | 20. 1. 2012 11:31
my máme želvy pouze v kanceláři, ale pokud vím, tak je to zcela nenáročné. Řekla bych, že Zdenda už je dost velký (má 10 myslím, že?). Je třeba jim podle údaje na krabičce sypat krmení, občas dolít vodu, vyčistit filtr.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Včera byste kamarádku, která se potřebuje svěřit a vylít si srdíčko, odbyla s tím, že bohužel nemáte čas. Dneska je to ale jinak.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci