Maminka.czDiskuze

Zimní miminka 2013

lelinka85 21. 10. 2013 17:47:08
Ahoj holky, moje malá láska už je pár týdnů na světě, ale když jsem byla v očekávání jako vy, tak mi při balení tašky do porodnice pomohly právě nejvíc diskuse a zkušenosti ostatních maminek. Seznamů na to co si sbalit najdete spoustu, ale hodí se doplnit je o pár vychytávek, takže pokud vás to zajímá doporučuji přibalit: hroznový cukr, termální vodu ve spreji, overbal nebo hřejivý polštářek pod záda, pokud vám bolest bude vystřelovat do zad a ne do břicha, jednorázové kuchyňské utěrky na oddělení šestinedělí, pokud budete po nástřihu a pak jednoznačně Bepanthen mast na bradavky!!! Je super v tom že jí můžete použít na sále na popraskané rty a pak i pro miminko jako prevenci proti opruzeninám. Ale na ty bradavky to byl hotový zázrak, navíc se nemusí před kojením oplachovat. Tak co, už máte sbaleno? Držím palce, ať vám to dobře dopadne!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme