Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Zimní miminka 2013

Sice jsem na samém začátku těhulkování a doufám, že vše dobře dopadne a v zimě se nám narodí krásné a už dlouho vytoužené miminko, proto zakládám tuto diskuzi a čekám na další těhulky co budou rodit letos v zimě... clamp
Celkem 154 odpovědí Zobrazit jako strom
Musíme jim věřit a co jména, už máte vybraná?
Odpovědět To se mi líbí0
@Terryjá sice nebyla na 3D, ale bylo mi řečeno, že je to jasná holka..tak snad ano
Odpovědět To se mi líbí0
Ale jak řikam...2010 když se mi narodil syn to byl kolem samej kluk... tak já doufám, že se páni doktoři nepletou a ty holčičky tam opravdu jsou hrozně jsme se na ní začali těšit, tak by byl asi šok, kdyby vykouknul zase chlapeček pan doktor na 3D odpověděl manželovi, že si je jistý na milion procent, že je to jasně vidět, tak mu musíme věřit Užijte si děvčátka další parnej den :-S
Odpovědět To se mi líbí0
Já na 3D jdu byla jsem i poprvé, tak ať mám památku. Teď si chodím přivydělávat, tak si na to našetřím (naštěstí) jinak bych na to taky nešla. Ještě se budeme nechávat fotit s mojí první holčičkou a bříškem od jedné známé co už nás fotila a to bude stát 500,- a dostaneme cca 350 fotek na CD. Nemůžu se dočkat...A co se týká těch holčiček, tak těch je teď nějak moc chudáci kluci jednou <
Odpovědět To se mi líbí0
@Terryděkuji...jj samá baba
Odpovědět To se mi líbí0
Moooc gratuluji k holčičce letos se konečně rodí nějaký ženský
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsem se včera dozvěděla, ze čekáme holčičku....mám obrovskou radost fotka je sice nic moc,ale aspoň vím,ze tam je
Odpovědět To se mi líbí0
@Terrypěkný kočárek...hmm 1000kč..tak do toho 3D asi nejdu..nemáme moc peněz na zbyt
Odpovědět To se mi líbí0
Já byla na 3D v Plzni na genetice a stojí to 1000,- několik fotek a k tomu nahrávka na DVD, ale hlavně tam všechno krásně vidíš a dobře tam všechno dopodrobna zkontrolujou mě dorazil kočárek v pátek, sice je ta zelená o dost výraznější než na obrázku, což jsme nečekali,ale nakonec si ho stejně necháme, syn ho chce za každou cenu
Odpovědět To se mi líbí0
@beruninaahojky jj paltí když nemáš doporučení od svého dr, já si nechávala dělat u nás v Plzni na genetice, určitě když se zeptáš svého doktora nebo mu zavoláš tak ti řekne kam se obrátit
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky tak mám po velkém ultrazvuku, byla s námi i malá sice trošku knourala v ordinaci ale nebrečela a koukala taky na miminko. Tak máme 18cm ne 20 jak říkal doktor na gyndě a 380g a vypadá to že je vše v pořádku, máme všechny prstíky a všechny orgány taky byli vidět krásně a srdíčko buší jak má a čekáme holčičku
Odpovědět To se mi líbí0
holky jak je to s tím 3D ultrazvukem..to se nějak extra platí?? A kde se to vůbec dělá? Vůbec nemám ponětí
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já mám nahoře 6kg a Laura měří 16cm a má 414g. Jsem zvědavá jaká bude až vyleze. Zatím přibírám jako u prvního těhu, tak snad to nebude 18 kg Koukám, že už se nakupují kočárky :) přípravy v plném proudu <3
Odpovědět To se mi líbí0
@berunina clamp <
Odpovědět To se mi líbí0
Konečně dorazil...jsem z něj nadšená
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky :) ty vedra jsou fakt masakr,ale jsem ,,zvyklá" syn je srpnovej a tenkrát byl taky pořádnej hic já mam nahoře 6 kg, jsem 25+1 na cukrovku jdu za 2 týdny...snad bude vše ok jako tenkrát...už bych docela brala listopad...
Odpovědět To se mi líbí0
@KarolNAhojky já cukrovku mám ještě před sebou tak snad bude o,k. A pročpak si byla v nemocnici ?? Ty vedra jsou děs v neděli má být nejhůř ale pojedem k rodičům a bude koupačka :)
Odpovědět To se mi líbí0
@D-ancaahojky :) tak já mám 10-12kg nahoře, a mimčo měří cca 20cm a 350g v pondělí jdu na 3D tak sna už se dozvíme co to bude :)
Odpovědět To se mi líbí0
@D-ancaMoje miminko vazi cca 230g + plodovka a pribrala jsem 3 kg ..jsem 20tt
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky.. tak my jsme dnes 26+4. Jinak jsme si odleželi chvilku v nemocnici před 14ti dny.. ale už snad bude dobře. Test na cukrovku jsme zvládli a nemáme ji. Malá měla kolem toho 24+4 asi 500g ale je to orientační..vypadá to že budeme asi drobní. Já mám nahoře 4-5kg..
Jinak už aby byl říjen(pokud teda vydržíme). ty tepla mi nedělají vůbec dobře.
A co vy těhulky?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme