Maminka.czDiskuze

RE: Zkušenost s porodnicí U Apolináře.

Ladanka 1. 9. 2015 12:34:42
Vážená paní Leno.
Nevím, proč bych se na Vás měla zlobit za Váš názor. Jsem skutečně ráda, že Vaše zkušenost byla jiná než naše. A taky doufám, že nešlo v případě mé snachy o pravidlo, ale spíše o vyjímku. Sanitku si snacha zavolala, protože nemají auto a syn byl v práci a také se zcela oprávněně obávala o svě dítě i sebe, když od začátku těhotenství byla upozorňována na možné potíže při porodu. O jejích zdr. problémech se tady opravdu rozepisovat nechci. Rozhodně ale není člověk, který by zbytečně vyvolával paniku a volal si sanitku pro nic. Píšete, že se mohla zaregistrovat jinde. To bohužel není pravda. Pro její termín porodu neměli nikde místo, nebo malovali, nebo něco jiného. Nakonec se jí povedlo zaregistrovat právě ve jmenované porodnici. Co se týká mého syna, myslím, že i muži, kteří si říkají silné povahy už na por. sálech omdleli. A kdyby ho sestra sama nevyzvala aby šel za ní, věřte že by se od své ženy nehnul. Těžko můžete vědět, co s vámi udělá situace, které jste zatím nebyla nikdy vystavena. Nevím kde jsou na sálech jaké dveře a zdá se mi to vedlejší. Sotva by si to vymyslel. A navíc moje zkušenost z porodnice( i když jiné a před 25.lety) je dost podobná. Dokonce mi sestra vynadala, co otraviji, že se dívá na televizi. Myslím tedy, že záleží hlavně na člověku, jestli dělá svou práci zodpovědně a má k ní pozitivní vztah.. Ve zdravotnictví by to mělo platit o to víc. Mějte se krásně. Ladanka
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme