Zkušenosti s kočárkem Palex

Zpět na hlavní stránku diskuzí petrula05 | 24. 2. 2011 15:19
Otvírám diskuzi na téma: zkušenosti s kočárkem Palex (popř. typ perfect palex). Pořebovala bych radu od zkušených maminek ohledně výběru kočárku, protože v této oblasti jsem zcela bez zkušenosti, ale ne bez názoru. Několik různých typů jsem zhlédla a pročetla technické parametry, nicméně mě oslovil kočárek Palex (konkrétně perfect palex), líbí se mi tříkolka, houpací kočárek, mírně teréní, spousta dostupných barevných kombinací.... Trochu mě zaráží nízká cena kombinace, nicméně z mnoha jiných případů (ne s výběrem kočárku) vím, že ne vždy je cena přímo úměrná kvalitě, ale zase bych nerada kupovala věc ke každodenní potřebě jen na základě svého pocitu a 10min zkušenosti z prodejny. Proto prosím ty co mohou přispět svojí troškou do mlýna, aby napsali své zkušenosti a pocity s praktičností, vlastnostmi, poruchovostí, klady a zápory kočárků polské výroby od firmy palex. Pokud má někdo výrazně dobrou zkušenost s kočárkem jiným za slušnou cenu do 18000,- kombinace, ocením i typy na jakou jinou variantu se zaměřit. Moc díky za Vaše příspěvky.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kolegové v zaměstnání jsou zneklidněni vaší nenadálou rázností při prosazování vlastních názorů. Mnozí s vámi nesouhlasí, ale málokdo…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci