Zkušenosti z těhotenství

Zpět na hlavní stránku diskuzí lelinka85 | 21. 10. 2013 22:04
Ahoj holky, ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti, radosti i strasti z období těhotenství. V tomhle "nejkrásnějším období v životě ženy" :))) jsem začala psát blog, který je teď už nejen o těhotenství, ale i o mateřství. Tak třeba vám to pomůže, píšu o tom jak to všechno prožívám a co jsem jako těhotná řešila. Jestli vás to zajímá mrkněte na: http://mamanablogu.blogspot.cz/ budu ráda za vaše názory a komentáře.
Celkem 19 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Gabriela | 24. 7. 2014 16:13
Dobrý den a jaké jste měla přesně problémy? Já mám určitou dobu, také zdravotní problémya už si s němi nevím rady. Vyzkoušela jsem spoustu věcí, ale stále se nedostavilo moc veliké zlepšení, doktor už taky neví. Myslíte si, že by mi to mohlo pomoci? A na jakých stránkách jste to kupovala? Ještě jsem o tom neslyšela.
vada | 19. 7. 2014 18:08
Dobrý den na Vaše doporučení také jsem vyzkoušela vodu redukovanou vodíkem, neřekla bych, že na sobě začnu pozorovat vysledky, tak rychle. Pila jsem jí půlhodiny před snídaní a před večeří 6 dnů v týdnu a za týden mé zdravotní problémy byly na ústupu a i dotor tomu nemohl vůbec věřit.
VercaKK | 11. 7. 2014 19:43
Ahooj:)konečně jsem se dočkala a čekáme s manželem miminko:)chtěla bych se zeptat,zda nemáte nějaké vážně osvědčené tipy na správnou životosprávu během těhotenství,případně kontakty na osvědčené poradce(v okolí Brna).Nechci to zanedbat,s manželem jsme se dlouho snažili,děkujuu:)
Veronika | 1. 7. 2014 10:53
@Bára Ahojky a vyzkoušela jsem vodu redukovanou vodíkem a opravdu mi velicepomohla, hned jsem po ní začala pozorovat pozitivní výsledky do pár dnů, určitě to stojí za to! Ani jsem nemusela jít na opraci!
Bára | 30. 6. 2014 9:58
Dobrý den, z práce jsem neustále unavená a začínám mít problémy s šedým zákalem, nic mi na to nepomahá a hrozí mi operace do které se mi vůbec, ale vůbec nechce a už nevím, co proto udělat. Nemáte nějaké zkušenosti s tím? Byla bych schopná udělat cokoliv proto, abych nemusela jít na operaci, ale obávám se, že nenajdu nic, co by mi pomohlo.
iva | 22. 6. 2014 16:48
Ahoj maminky co děláte proto, aby jste nebyli neustále unavené, už nevím jak dál. Jím zdravě a i spím docela dlouho. Našla jsem nějaké články o vodě redukované dusíkem.
hana | 29. 5. 2014 10:38
Ahoj smanželem jsme se snažili přes 4 roky o dítě, problém byl z jeho strany. Vyšetřením mu byli zjištěny pomalé spermie. Oba máme nadváhuk tomu máme za sebou 2 x neúspěšný pokus o umělé oplodnění. Na radu rodiného přítele jsme oba začali pít vodu s vodíkem, začali jsme se podporovat a chodit na pravidelné vycházky a snažili jsme se jíst zdravěji, ikdyž to bylo složité. Po 4 měsících pití 2 sáčků vody denně, jsem konečně otěhotněla!
Pett | 27. 5. 2014 20:34
Ahojky před 7 měsíci jsem podstoupil operaci menisku. Šlo o zákrok artrostopický. Po konzultaci s MUDr. Gocalem jsem 3 týdny před operací začal užívat vodu 2 x denně, po operaci 3 x denně po dobu 3 týdnů. Hojení proběhlo velice rychle. Po třech týdnech jsem mohl nohu opět plně zatížit. Toto rychlé hojení překvapilo i ošetřujícího lékaře a mě navrátilo zase chuť do života!
ulrika | 18. 5. 2014 11:31
@ ahojky také jsem měla s tímto problém, pomáhala jsem posledního půlroku dceři a hlídala jsem vnoučátka s kambinací se svojí prací, sice už jenom na půl úvaku, ale byl to opravdový nápor na mě. A nakonec jsem už taky musela přibruzdit, pak jsme měli babskej sraz v cukrárně a kamarádka mi doporučila vodu redukovanou vodíkem, tak jsem se na ní prvně podívala, jestli to myslí vážně, nebo si ze mě dělá srandu, jelikož jsem vůbec nevěděla, co to je. Pak mi to vysvětlila a já jsem z toho byla přímo nadšená, když jsem to vyzkoušela!
| 27. 4. 2014 16:49
Ahoj mám veliké porblémy se soustředěností a s únavou, přitom se snažím spát, alespoň osum hodin a pořádně jíst a pít, nevíte z čeho by to mohlo býti? A čím bych tomu mohla začít předcházet? Existuje nějaký přípravek na to? Nebo nějaká rada? Předem díky, každému kdo projeví zajem, díky.
Gabi.x | 23. 4. 2014 21:11
@xTerka01 Ahoj, řekla bych, že ta cena se pohybuje různě, ale ten střed je asi od 1500-2000, aby za něco stála, samozřejmě i za 800 seženeš. Doporučila bych Ti Angelcare, s tou měli známí dobrou zkušenost :)
Dupi Dup | 22. 4. 2014 21:42
@xTerka01 Terko, na můj blog jsem nahrála seznam věcí, které se mi osvědčily. Nemůžu sem ale dát odkaz na blog a tak jen ve zkratce - my máme chůvičku Babymoov High Care. Je malá, lehká, má velmi slušný dosah a je možné si nastavit citlivost, s jakou má snímat hluk v pokoji, kde spí miminko. Jsem s ní velmi spokojená.
Dupi Dup | 22. 4. 2014 21:39
Jako bych v některých příspěvcích viděla mé začátky. Občas je to trochu boj než si všechno sedne. Teď už jsem mnohem víc nad věcí a nestresuju se kvůli každé prkotině. Nechala jsem se inspirovat a taky jsem se pustila do psaní blogu a tom, jak si s mým Járou a koliemi užívám mateřskou dovolenou :)
Tak přeji hezké jaro se malou princeznou.
ADELENKA | 22. 4. 2014 17:10
@Ulrika ahoj to slyším poprvé, jak často jste jí užívala? A kde jste si jí kupovala nebo objednávala? A užíváte jí i dodnes? Já přemýšlím nad tím, že bych jí taky začala užívat. Když si čtu vaší zkušenost.
Ulrika | 18. 4. 2014 16:34
Ahoj ráda by jsem se podělila o svojí zkušenost s vodou redukovanou vodíkem a to když jsem byla ve 3tím měsíci, začala jsem ji pít dvakrát denně. A během dalších 6 měsících jsem neměla žádné problémy a ani komplikace.
xTerka01 | 23. 3. 2014 17:01
Ahoj holky, nemáte nějaké zkušenosti s dětskými chůvičkami? Které jsou dobré? Jestli s videem nebo ne-e? Jaká je taková ta zlatá střední cesta cenové relace?
VercaKK | 16. 2. 2014 16:59
Mužu se zeptat, náhodou zkušenosti s bezpečnostním pásem pro těhotné do auta nemáte? Díky
kaajduska | 3. 11. 2013 22:42
Prosím o pomoc s vyplněním dotazníku, sbírám data pros eminární práci.
Tady
https://docs.google.com/forms/d/1k9BuH_UH1LR1PYv9...
Děkuji mockrát :)
Lišák1 | 29. 10. 2013 18:13
Díky za super tip - moc hezky jsem si početla. V mnoha tvých příspěvcích jsem našla samu sebe a potěšilo mě, že nejsem jediná, která takhle válčí. Přeji mnoho úspěchů!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nabídne-li vám někdo možnost, jak se na chvíli dostat pryč od lidí, skočte po ní, samota by vám prospěla. V rychlém kolotoči práce,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci