Maminka.czDiskuze

RE: Zkusili jste paní Blanku?

Kamila 29. 3. 2015 22:38:17
Dobrý večer,našemu malému je 14 měsíců,díky téhle stránce jsem kontaktovala paní Blanku,a mám dítě. Stálo to hodně úsilí,ale miminka jsem se dočkala a nyní čekáme druhé,měla jsem podle doktorů nepravidelnou ovulaci a málo vajíček,jsem alergik a celkově se nedařilo.Paní Blanka je žena, která vás podrží psychicky a díky zvláštních metodám ezoterických vám s prostředkuje setkání se s budoucností .

Já jsem v tomhle setkání viděla jak ležím na lůžku a doktor mi dělá ultrazvuk a říká jste opravdu těhotná ukazuje mi gestikulační váček s bijícím srdíčkem cítím že jsem šťastná jdu zpět do čekárny a tam ukazuji obrázek manželovi, který drží syna v náručí,ptala jsem se jak se můj syn narodil a viděla jsem se v nemocnici po umělém oplodnění, a tohle těhotenství ptám se a vidím naši ložnici .
Tenhle moment jsem viděla v roce 2012 listopad a 25.3.2015 sem to doopravdy prožila.Šla jsem k doktorovi že mi vyšel pozitivní těhotenský test ,manžel šel se mnou a doktor mi dělal ultrazvuk a já nesla manželovi obrázek on držel našeho malého.
Jenom píšu co jsem zažila ,paní Blanka je opravdový poklad a umí toho hodně pomůže radou a srovná vám psychiku .

Možná pomůže i vám .

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme