reklama

Značkové oblečení za dobrou cenu?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Ilonkaaajirusova | 24. 2. 2014 14:51
Dobrý den, měla bych zájem o kvalitní značkové oblečení, za příznivé ceny, nevíte kde bych mohla něco takového najít? Brala bych raději věci přes internet, něco originálního, široký výběr.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Marie | 27. 4. 2014 23:54
Ahoj s panem Kubištou je radost jednat, a i kdyby jiný e-shop byl o dvacku levnější, stejně nakoupím u Grizzlysportu, protože se zákazníky se tam zachází hodně luxusně, takové jednání jsem snad ještě nikdy, nikde nezažila a to už jsem na pár e-shopů nakupovala, opravdu klobouk dolů.
Saška | 24. 3. 2014 12:16
skvěle a výhodně jsem nakoupila v sobotu ve Freeportu, měli velké slevy, rifle Tom Tailor za 249, - je jako sen :) Mám krásné nové boty a kabelku a v Nike jsem si nakoupila oblečení na běhání a nové boty, jsou lehoučké jako pírko.
Ivona | 25. 2. 2014 22:22
ahojky já jsem teď hodně dobře nakoupila na stránkách www.grizzlysport.cz s objednávkou jsem by spokojena, velice se mi líboli při nákupu nad 2 500 tisíce při platbě předem 5% slevy a doprava zdarma, což se nám s kamarádkou dost hodilo, udělali jsme velkou objednávku a se vším jsme byli spokojeni.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po dlouhé době, kdy jste veškeré své úsilí věnovala zvládnutí obtížné životní situace, se najednou zdá, že jste někde udělala chybu.…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama