Značkové oblečení za dobrou cenu?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Ilonkaaajirusova | 24. 2. 2014 14:51
Dobrý den, měla bych zájem o kvalitní značkové oblečení, za příznivé ceny, nevíte kde bych mohla něco takového najít? Brala bych raději věci přes internet, něco originálního, široký výběr.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Marie | 27. 4. 2014 23:54
Ahoj s panem Kubištou je radost jednat, a i kdyby jiný e-shop byl o dvacku levnější, stejně nakoupím u Grizzlysportu, protože se zákazníky se tam zachází hodně luxusně, takové jednání jsem snad ještě nikdy, nikde nezažila a to už jsem na pár e-shopů nakupovala, opravdu klobouk dolů.
Saška | 24. 3. 2014 12:16
skvěle a výhodně jsem nakoupila v sobotu ve Freeportu, měli velké slevy, rifle Tom Tailor za 249, - je jako sen :) Mám krásné nové boty a kabelku a v Nike jsem si nakoupila oblečení na běhání a nové boty, jsou lehoučké jako pírko.
Ivona | 25. 2. 2014 22:22
ahojky já jsem teď hodně dobře nakoupila na stránkách www.grizzlysport.cz s objednávkou jsem by spokojena, velice se mi líboli při nákupu nad 2 500 tisíce při platbě předem 5% slevy a doprava zdarma, což se nám s kamarádkou dost hodilo, udělali jsme velkou objednávku a se vším jsme byli spokojeni.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Měla byste po práci vyrazit domů, ale pořád hledáte nové a nové způsoby, jak se návratu vyhnout – půjdete shopovat, s kamarádkou na…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci