Zoubky ve 3 měsících

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kotviska | 1. 6. 2010 22:00
maminky písněte prosím jak je to se zoubky u vašich broučku, je možné aby nás zlobily už ve třech měsících? =-O diky
Celkem 10 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
i.lenka | 22. 5. 2013 9:09
no možné to je, jestli dost slintá, tak se můžou klidně objevit, občas vyskočí i horečka..doktorka mi doporučila mít doma nurofen - třeba sirup nebo čípky, ty jdou už takhle prťatům...a pokud by byla větší bolest (řev) a nebo i teploty, tak určitě stojí za to ho dát.
cákalka | 11. 11. 2010 11:53
@petra beranova koukám taky jste začaly brzy,Anetka to má obdobně od tří měsíců slintá a neustále si dislova něco rve do pusy až mám někdy strach aby si ji nenatrhla =-O teď jí bude 5 měsíců a ty dva spodní už jsou tam cítit,v nejakutnějšich chvílích to řeším gelíkem na dásně a zabírá to.
petra beranova | 7. 9. 2010 12:55
naší Terce je 5,5měsíců už od 3 měsíců hooodně slintá,a pořád si něco musí strkat do pusinky,a spodní dásničky už má asi tak 3týdny oteklé....a je celkem dost protivná.......takže už se nám to nejspíš klube.....
brunoska | 20. 8. 2010 13:59
určitě to možné je,dneska už se děti rodi ze zoubkama :-[
Marci | 9. 6. 2010 9:05
Ahoj, malému bude půl roku a slintá už dobré 2 měsíce, musela jsem mu dávat před den i bryndák, protože byl pořád mokrý a až ted se mu bojeivla malá bílá tečka...
wiwenka | 8. 6. 2010 22:52
malá měla první zoubek ve třech měsících/oběvily jsme ho na křtinách/a za par dnu byl hned vedle druhej tak měla da dole pak to lezlo postupně inahoře a nastřídačku,naštěstí to snášela dobře až pak ty špičáky a srtoličky ty ji bolely atrvalo to slintala strašně a byla mockrát deně pokakaná.a v roce a pul měla všechny zobky.
o těch prvních to proběhlo jakoby nic ty ji netrápily ale nikdy vyloženě neřvala jen ručičku celou v pusince.ale každej to ma jinak švagrove malej měl prvni zub až v 8mi měsících
Adrianečka | 2. 6. 2010 13:35
@Kotviska Nikolka má 3 a půl měsíce a už měsíc strašně slintá, cucá si prstíky a vůbec se snaží do pusy strčit celou pěstičku. Taky jsem si myslela, že když je plně kojená, tak by to mohlo počkat až tak na stáří 6 měsíců, ale před měsícem jsem viděla malou bílou tečičku, která tam byla přes týden a asi zalezla zpátky do dásně. V současné době jí pod dásní prosvítají asi tak 4 zoubky. Tak jsem zvědavá, kdy se prořežou.
Kotviska | 2. 6. 2010 13:21
@renik jejda takže mužem očekávat že se nám v pusince taky něco objeví :-[ já myslele že máme ještě čas no uvydíme
renik | 2. 6. 2010 13:06
náš 3 a půl měsíční chlapeček taky už 3 týdny slintá cucá všechno na co přijde a poslední 4 dny si pořád šmejdí v pusince, je nevrlý, občas pláče, špatně spí i když je unavený a na dole má na dásničce takovou bílou tečku - takže mě nenapadá nic jiného že se klube zoubek!
Jindřiška:) | 1. 6. 2010 23:18
zdravím, našemu Kubíčkovi bylo 26.5 přesně 3 měsíce a asi týden před tím jsem zjistila, že se mu ve spodní dásni klube nějaká malinká bílá tečka - od mléka to nebylo , takže jsme neusoudili nic jiného než zoubek , hlavně taky už od uk. 2m začal strašně moc slintat a strkat si prsty do pusinky , takže nic neobvyklého to neni. :) kamarádce mé kamarádky se narodilo mimi už s jednim venku , každé mimi se jinak vyvijí :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci