reklama

Zoubky ve 3 měsících

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kotviska | 1. 6. 2010 22:00
maminky písněte prosím jak je to se zoubky u vašich broučku, je možné aby nás zlobily už ve třech měsících? =-O diky
Celkem 10 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
i.lenka | 22. 5. 2013 9:09
no možné to je, jestli dost slintá, tak se můžou klidně objevit, občas vyskočí i horečka..doktorka mi doporučila mít doma nurofen - třeba sirup nebo čípky, ty jdou už takhle prťatům...a pokud by byla větší bolest (řev) a nebo i teploty, tak určitě stojí za to ho dát.
cákalka | 11. 11. 2010 11:53
@petra beranova koukám taky jste začaly brzy,Anetka to má obdobně od tří měsíců slintá a neustále si dislova něco rve do pusy až mám někdy strach aby si ji nenatrhla =-O teď jí bude 5 měsíců a ty dva spodní už jsou tam cítit,v nejakutnějšich chvílích to řeším gelíkem na dásně a zabírá to.
petra beranova | 7. 9. 2010 12:55
naší Terce je 5,5měsíců už od 3 měsíců hooodně slintá,a pořád si něco musí strkat do pusinky,a spodní dásničky už má asi tak 3týdny oteklé....a je celkem dost protivná.......takže už se nám to nejspíš klube.....
brunoska | 20. 8. 2010 13:59
určitě to možné je,dneska už se děti rodi ze zoubkama :-[
Marci | 9. 6. 2010 9:05
Ahoj, malému bude půl roku a slintá už dobré 2 měsíce, musela jsem mu dávat před den i bryndák, protože byl pořád mokrý a až ted se mu bojeivla malá bílá tečka...
wiwenka | 8. 6. 2010 22:52
malá měla první zoubek ve třech měsících/oběvily jsme ho na křtinách/a za par dnu byl hned vedle druhej tak měla da dole pak to lezlo postupně inahoře a nastřídačku,naštěstí to snášela dobře až pak ty špičáky a srtoličky ty ji bolely atrvalo to slintala strašně a byla mockrát deně pokakaná.a v roce a pul měla všechny zobky.
o těch prvních to proběhlo jakoby nic ty ji netrápily ale nikdy vyloženě neřvala jen ručičku celou v pusince.ale každej to ma jinak švagrove malej měl prvni zub až v 8mi měsících
Adrianečka | 2. 6. 2010 13:35
@Kotviska Nikolka má 3 a půl měsíce a už měsíc strašně slintá, cucá si prstíky a vůbec se snaží do pusy strčit celou pěstičku. Taky jsem si myslela, že když je plně kojená, tak by to mohlo počkat až tak na stáří 6 měsíců, ale před měsícem jsem viděla malou bílou tečičku, která tam byla přes týden a asi zalezla zpátky do dásně. V současné době jí pod dásní prosvítají asi tak 4 zoubky. Tak jsem zvědavá, kdy se prořežou.
Kotviska | 2. 6. 2010 13:21
@renik jejda takže mužem očekávat že se nám v pusince taky něco objeví :-[ já myslele že máme ještě čas no uvydíme
renik | 2. 6. 2010 13:06
náš 3 a půl měsíční chlapeček taky už 3 týdny slintá cucá všechno na co přijde a poslední 4 dny si pořád šmejdí v pusince, je nevrlý, občas pláče, špatně spí i když je unavený a na dole má na dásničce takovou bílou tečku - takže mě nenapadá nic jiného že se klube zoubek!
Jindřiška:) | 1. 6. 2010 23:18
zdravím, našemu Kubíčkovi bylo 26.5 přesně 3 měsíce a asi týden před tím jsem zjistila, že se mu ve spodní dásni klube nějaká malinká bílá tečka - od mléka to nebylo , takže jsme neusoudili nic jiného než zoubek , hlavně taky už od uk. 2m začal strašně moc slintat a strkat si prsty do pusinky , takže nic neobvyklého to neni. :) kamarádce mé kamarádky se narodilo mimi už s jednim venku , každé mimi se jinak vyvijí :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když to není vidět na první pohled, měníte se, jak zevnitř, tak zvenčí. Jestli je tato změna k lepšímu, to ukáže až čas, nicméně pro…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama