reklama

Zubní lékař pro celou rodinu Praha 7,8,9,10

Zpět na hlavní stránku diskuzí Nicol30 | 20. 1. 2015 15:07
Zdravím všechny, už jsem docela zoufalá. Možná mi poradíte. Přijde mi, že je téměř nemožné sehnat co hledám nebo mám zbytečně vysoké nároky. Ale před pár lety se nám odstěhovala zubařka se kterou jsme byli spokojené celá léta. Bohužel s mými dětmi se nestihla ani seznámit. Co mě velmi mrzí. A od té doby jsme zatím dvě vyměnili. Kvůli dětem se chci někde usadit(i já sama nerada zubařku měním, poslední jsem měla 15 let) a nyní máme doktorku, která když je problém nás posílá hned jinam. Dceru na vrtání a mě zase jinam na trhání. Toto by snad měli zvládat v jedné ordinaci ne? Navíc jsem kdysi v jednom časopisu zahlédla stomatologii pro celou rodinu vč. hezké ordinace barevné i s hračkama. to by jsem si úplně dovedla představit. Starší dcera začíná mít z návštěv již strach (5 let). Nechci aby to obkoukala i mladší. A cítili jsem se někde všichni spokojeni. Přece není možné, aby v celé Praze neexistovalo takové místo. Natož ho mít v místě bydliště co je Praha 9. Prosím o jakékoliv doporučení. Děkuji moc všem
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Kittin | 11. 2. 2015 12:03
zkus www.hodnizubari.cz na Praze 8, Bohnice, konečná 177
Nicol30 | 28. 1. 2015 13:56
Objevila jsem, že tu kousek máme přímo stomatologické centrum nově. Máte někdo zkušenosti s někým odtud? Byli předtím na Krejcárku co jsem pochopila. Děkujihttp://zzpraha.cz/pacienti/
Lucie | 21. 1. 2015 14:49
Prosim taky o radu,shanim detskou zubarku Horni Pocernice nebo Praha 9,diky moc;)
Iveta F | 21. 1. 2015 9:34
Dobrý den, já již 9 let chodím k paní doktorce Cestrové (Petra Cestová, Kučerova 808/13, P-9) a musím říct, že jsem max. spokojená. Mám syna 6,5 roku a i on k ní chodí od prvního zoubku pravidelně, nejdříve jen na povození na křesle a pak na běžné kontroly, teď byl už i na ústní hygieně ( naučila nás sestřička správně čistit zoubky a to i mezi zubní prostory),kterou mu dělala sestíčka paní doktorky, která je velmi příjemná, hodná a umí to s dětmi stejně jako doktorka Cestrová. Synovi už 3x trhala zoubeky ( nechtěly vypadnout a rostly mu už nové) a vždy to s ním doktorka i sestra skvělě zvláda. Dítě mi na klíně nesedí, sedí tam samo a mudr. mu vždy vše vysvětlí a ukáže co se bude dít. Teď byl na vrtání s injekcí a ani nepípnul.Je pravda, že za plombu se platí i u dítěte (bílá 1000,-) ,ale člověk to velmi rád dá, když ví, že je to dobře udělané. K mudr. já chodím víc jak 9 let a žádná plomba mi nikdy nevapadla a jsem max. spokojená. V ordinaci si pak děti mohou vybrat z krabice nějákou malou drobnost jako dárek za statečnost :) což je vždy potěší. V čekárně je tabule kde si děti mohou malovat a tak si zkrátit dobu případného čekání. My k paní doktorce dojíždíme z Čelákovic a jsem šťasná , že jí máme. Postupem let k ní přešla i má sestra se svou celou rodinou. Nevím zda bere nové pacienty,ale já bych jinam nešla. Nemám problém tam jít sama ,ale hlavně ani můj syn což je fakt skvělé. Tak snad jsem Vám sdělila alespoň něco z toho co Vás zajímalo.Přeji pěkný den.Iveta F
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Těší vás rozsah nových známostí, které umíte díky Slunci dopoledne zajímavě potěšit, i duševně podpořit. Dokážete se zapojovat do všeho…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama