Alergie, podrážděnost a špatný spánek

Otázka

Dobrý den paní doktorko,

prosím o radu O:-) Máme 16m chlapečka.Porod byl sekce v 36tt pro KP.Nyní 80cm/10kg.Máme alergii na BKM,kuřecí a hovězí maso,vejce,pšeničnou mouku,ořechy atd.Je chudokrevný a stále máme nedostatek vápníku(doplňujeme tabletami).Nyní máme podezření na celiakii :'( Trávili jsme teď hodně času po nemocnicích a doktorech.Malý je stále neklidný,podrážděný,často se vzteká,pláče a celkově reaguje velmi agresivně.Máme problémy se spánkem.Ráno vstáváme mezi 3-4h a poté spí 2h dopoledne.Večer usíná mezi 7-8h a spí celou noc.Jen někdy se budí žízní nebo zlými sny.Stále se snažíme spánek upravit,ale nedaří se nám :-S Prosím o nějaká homeopatika,aby byl malý klidnější a celkově "spokojenější".Už si nevíme rady,jak ho potěšit.Celkově je velmi šikovný,dá se říci,že prospívá v normě.Moc a moc děkuji za Vaši radu :-) :-)

Odpověď

Milá maminko,

bohužel i při nejlepší vůli Vám nemohu po takto stručných údajích doporučit jakýkoli homeopatický lék. Víte, homeopatie je skutečně medicína individuelní, řeší každý symptom, ale u přesně "určeného dítěte". Pro jeho správný výběr je nutná podrobná anamnesa - je potřeba vzít v potaz Vaše těhotenství, Váš porod, celou rodinnou anamnesu, další vývoj. Přednosti a "slabosti" děťátka. Věřím, že je možné zlepšit všechny potíže, ale pro skutečnou pomoc je třeba mnohem a mnohem déle všechny souvislosti probírat. Jinak to není přesné, a nemá to smysl. Prosím, vyhledejte pomoc odborného lékaře homeopata ve Vaší blízkosti, protože pro vedení onemocnění nebude třeba jen jedné návštěvy, ale jistě řada opakování a provázení po celou dobu uzdravování. Já upřímně přeji šťastné rozhnodnutí a pochopení všeho toho, o co se nyní snažím. Lékaře homeopata hledejte na stránkách www. boiron. cz.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když jste celou dobu svému cíli věřila, nyní se ukazuje, že není vše takové, jak se zdálo. Začínáte pochybovat a ztrácíte odvahu k…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci