Alergie, podrážděnost a špatný spánek

Otázka

Dobrý den paní doktorko,

prosím o radu O:-) Máme 16m chlapečka.Porod byl sekce v 36tt pro KP.Nyní 80cm/10kg.Máme alergii na BKM,kuřecí a hovězí maso,vejce,pšeničnou mouku,ořechy atd.Je chudokrevný a stále máme nedostatek vápníku(doplňujeme tabletami).Nyní máme podezření na celiakii :'( Trávili jsme teď hodně času po nemocnicích a doktorech.Malý je stále neklidný,podrážděný,často se vzteká,pláče a celkově reaguje velmi agresivně.Máme problémy se spánkem.Ráno vstáváme mezi 3-4h a poté spí 2h dopoledne.Večer usíná mezi 7-8h a spí celou noc.Jen někdy se budí žízní nebo zlými sny.Stále se snažíme spánek upravit,ale nedaří se nám :-S Prosím o nějaká homeopatika,aby byl malý klidnější a celkově "spokojenější".Už si nevíme rady,jak ho potěšit.Celkově je velmi šikovný,dá se říci,že prospívá v normě.Moc a moc děkuji za Vaši radu :-) :-)

Odpověď

Milá maminko,

bohužel i při nejlepší vůli Vám nemohu po takto stručných údajích doporučit jakýkoli homeopatický lék. Víte, homeopatie je skutečně medicína individuelní, řeší každý symptom, ale u přesně "určeného dítěte". Pro jeho správný výběr je nutná podrobná anamnesa - je potřeba vzít v potaz Vaše těhotenství, Váš porod, celou rodinnou anamnesu, další vývoj. Přednosti a "slabosti" děťátka. Věřím, že je možné zlepšit všechny potíže, ale pro skutečnou pomoc je třeba mnohem a mnohem déle všechny souvislosti probírat. Jinak to není přesné, a nemá to smysl. Prosím, vyhledejte pomoc odborného lékaře homeopata ve Vaší blízkosti, protože pro vedení onemocnění nebude třeba jen jedné návštěvy, ale jistě řada opakování a provázení po celou dobu uzdravování. Já upřímně přeji šťastné rozhnodnutí a pochopení všeho toho, o co se nyní snažím. Lékaře homeopata hledejte na stránkách www. boiron. cz.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše důvěřivost, která se jindy možná tak silně neprojevuje, dnes bude dobrou příležitostí pro všechny šprýmaře v okolí, aby vám věšeli…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci