Dcera odmítá kojení

Otázka

Dobrý den.Potřebovala bych radu moje 8týdení holčička Julinka se mi přes den vzteká a kroutí při kojrní dělá to již 4týdnyn.Přibrala 1.100kg za měsíc.Ted je tomu již týden a začala se vztekat tedy i pouštět dopoledne při kojení což před tím bylo jen v podvečer.U doktorky jsme byly dala nám váhu na vážení kolik vypije.Jelikož za týden ted přibrala jen 130g.V noci a rano pije kolem 140ml a pak už jen tak po třicítkách a prs je nalitý i přesto se pouští a kroutí.Stejný problém jsem měla také s Deniskou,Davídkem a Linduškou vždycky jsem to vzdala,ale ted bych nerada, chci kojit jak dlouho to jen pujde.co s tím?

Odpověď

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Byla bych moc ráda, abyste kojení nevzdala. Nechcete kontaktovat lakatční poradkyni v msítě bydliště, aby mohla přijet k Vám domů a podívat se na techniku kojení a popř. poradit na msítě co a jak? Já bohužel takto nezjistím, kde je problém.

Věřím, že vše dobře dopadne :)

Lucka

Lucie Marková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Včera byste kamarádku, která se potřebuje svěřit a vylít si srdíčko, odbyla s tím, že bohužel nemáte čas. Dneska je to ale jinak.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci