Homeopatie, spaní a hubnutí

Otázka

Dobrý den paní doktorko, nejdříve bych Vám chtěla moc poděkovat...díky Vaší radě jsme úspěšně zvládli molusky a nemuseli podstoupit chirurgické odstranění <:-)

Chtěla jsem se zeptat jak podpořit klidný spánek 13ti měsíčního dítěte. V předchozích dotazech jsem si přečetla o sirupu Sedalia, syn se budí s křikem, někdy několikrát za noc, někdy cca po 1 - 1/2 hodině a někdy spí klidně celou noc, to ale jen tak 1 x za 14 dní. Přes den je pořád na nohách, chvíli neposedí. Porod proběhl v pořádku, pv. 2890 g, nyní 8 kg. Zdá se mi, že někdy jsou příčinou špatného spánku sny. Myslíte, že bych k Sedalii měla přidat ještě něco jiného?

Dále bych chtěla radu jaká zakoupit homeo na potlačení chuti k jídlu. V těhotenství jsem měla gestační diabetes kompenzovaný inzulinem. Krásně jsem zhubla. Bohužel po šestinedělí jsem se navrátila k původnímu stylu stravování a nastal jojo efekt. Ráda bych opět zhubla stejným způsobem, ale nemám už takovou motivaci :-) jako v těhotenství. Potřebovala bych trochu pomoci :-D

Moc děkuji za odpověď...jste takové naše sluníčko!!!!!

K.J.

Odpověď

Hezký večer, maminko.....

joj!, díky za ocenění, to je super, že jste takto zvládli moluska - taková homeopatie je, a mně to dává velkou inspiraci ji dál a dál studovat a zabývat se přesnými symptomy nemoci a jejího ovlivnění dle pravidla: podobné léčeno podobným.

Ano, myslím, že zde Sedalia nemusí stačit - podávala bych sirup dvakrát denně pět mililitrů ráno i večer. Přidala bych lék Medorhinum 15ch jednou měsíčně deset granulí. Uvidíme, myslím, že se malý zklidní.

Pro Vás doporučuji lék Anacardium orientale9ch - denně 3x5 granulí, používejte dlouhodobě, tento lék snižuje u Vašich potíží chuť k jídlu. A tak nezbývá, než pevně držet palce a přát Vám úspěch. Přeji hodně síly a úspěch.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vaše důvěřivost, která se jindy možná tak silně neprojevuje, dnes bude dobrou příležitostí pro všechny šprýmaře v okolí, aby vám věšeli…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci