Homeopatika na atopický ekzém

Otázka

Dobrý večer paní dokorko,chtěla bych Vás poprosit o pomoc,máme 10.měsíčního syna,který má atopický ekzém v koleních,loketních jamkách a na nártech,už ho léčíme přes dva měsíce homeopati,první měl arsenicum iodatum 9ch 3granule ráno,tři večer,šupinky zmizely zarudlost zůstala,tak nám ted doktorka doporučila sulfur 9ch opět 3granule ráno,tři večer ekzém je lepší,ale problém je ve svědění,kvůli kterému proškrábe přes půl noci a když má možnost,tak i přes den.Kosmetiku používáme do koupele konopnou koupel CutisHelp BALNEA a na promazavání konopný tělový balzám CutisHelp Mimi a konopný krém na ekzém CutisHelp Mimi,mojí doktorce důvěřuju,ale jak se říká víc hlav,ví víc.Můžem mu ještě pomoc jinými homeopati,at ho to tak nesvědí,předem děkuji za Váš názor a radu.Lucka Škodová O:-) :-)

Odpověď

Dobrý večer, Lucinko,

ano, ekzemová onemocnění jsou velmi svízelná - jak pro pacienta, tak i pro lékaře, pro výběr těch nejlepších léků. Skutečně homeopatie je léčba podobného podobným, a tak v případě ekzemu je nutno tuto lézi vidět. Také doporučuji paní doktorce věřit, vše má svůj vývoj i čas. Já nikdy nevstupuju do léčby a therapie lékaři jinému. Víte, věřím, že každý chce upřímně pomoci, a někde do zadané therapie "fušovat" , aby to druhý lékař nevěděl, tak to mi přijde zcela nedůstojné jak pro mne, tak i pro tamní lékařku. Jistě to chápete. Pro mne je jeden pacient, jedna nemoc, rodiče a jejich důvěra. Pokud se pacientům něco nelíbí, vědí, že je potřeba to therapeutovi sdělit - v zájmu rozřešení a následného zlepšení. A tak Vám upřímně přeji zlepšení stavu, a ten správný věběr léků.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po období střídavých nálad se vaše mysl zklidní a nabude ztracené rovnováhy. Vaši kolegové i rodina si té změny okamžitě všimnou, a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci