Homeopatika na zdravý spánek

Otázka

Dobrý den paní doktorko,jsem zcela zoufalá.Mám 11 měsíční dcerku která již od narození má problés se spánkem.Uložím jí tak kolem 19.30 spinká tak do 23.00 a pak začne noční teror.BUdí se tak 5 za hodinku a vyžaduje jen pití,ale hrozně u toho breční.A když má období,budí se i častěji.Už neví co stím,protože mě to vyčerpává víc a víc.A někdy je i od02.00 do 04.00 uplně vzhůru.Prosím poradte a děkuji za odpověd ;-)

Odpověď

Dobrý den, podobný dotaz zde již byl. Přeposílám dotaz + odpověď na něj.

Dotaz:

Dobrý den, paní doktorka, obracím se na Vás s dotazem, ohledně mé 17 měsíční dcery. Byla porozena císařským řezem a už od narození byly problémy se spánkem. Do 6 měsíců nás trápily koliky a zácpy, pak od půl roku začalo bolestivé prořezávání zoubků, které nás dosud neopustilo. Dcera se bolestmi budí ze spaní a jediné co jí uklidní a utiší je kojení. Stává se, že při stoličkách kojím i 6krát v noci a dcerka permanentně nespí až do rána, kdy usne vysílením a spí tak 3 hodiny. Začínáme mít i problémy s usínáním, bez prsa neusne a v posteli vyvádí i hodinu, než se mí jí podaří uspat. Přes den chodíme 2krát denně ven a po obědě spí 2-3 hodiny. Odpoledne se snažíme být do 17 hodin venku, unavit se, ale dcerka je dosti hyperaktivní, neunaví se a večer po koupání by se ráda honila a skákala. Už jsem vyzkoušela kdeco, z homeopatik Belladonu, Chamomillu, Sedalii a nyní jsem si koupila Sedatif PC. Můžu podávat tento lék nebo je určen starším dětem. A pokud mohu, jak dávkovat a jak dlouho se má podávat. Zatím ho podávám třetí den, ale zlepšení nevidím, i když dcerka spí do půlnoci, ale pak od půlnoci řádí až do rána nebo se budí po hodině a spí velmi neklidně, pořád hledá polohu.javascript:void(0)

:'(

Moc Vám děkuji za Vaši radu. Pořád s mužem čekáme až vyrostou poslední 4 zoubky, abychom mohly vyloučit zoubky a řešit něco konkrétnějšího.

Děkuji za odpověď.

Renata

Odpověď: Dobrý večer, maminko,

myslím si, že Belladona a Chamomilla jsou dobrým typem. Spíše než sedatif PC bych doporučila Hypericum30ch - rozpustit deset granulí na noc v třeba padesáti mililitrech převařené kojenecké vody, podávat po lžičkách co pět minut, pokud se malá probudí a v noci nespí. Myslím, že nespavost je skutečně na vrub zoubkům. Jistě bych také přidala lék Pulsatilla 15ch pět granulí na noc, pro celkový pocit ztišení. Přeji úspěch a zlepšení.

redakce

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná po vás kdosi hází zamilované pohledy, které sice registrujete, ale jinak je vám to v podstatě jedno. Něco takového sice potěší,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci