Homeopatikum Vigantol

Otázka

Dobrý den paní doktorko, již jsem Vám psala ohledně vigantolu. Prosím Vás jak bych poznala, že jsme podáváním vigantolu ve vyšší teplotě holčičce ublížili?Jaké by byly příznaky toho, že došlo k nějakému poškození a jaké mohou být následky?Je tedy nutné podávat lék jak píšete?A prosím Vás kolik kapek vigantolu denně je vhodné podávat někdo říká, že 1 někdo že 2?Moc děkuji mějte se krásně!

Odpověď

Dobrý den, maminko,

určitě homeopatické léky dejte, je to v každém případě detoxikace. Poškození by se projevilo bolestmi hlavy, nechutenstvím, zvracením, únavou, špatnou náladou. Podávejte jednu velku kapku Vigantolu denně. Hezký den.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nevyhýbejte se společenským událostem, můžete v jejich rámci poznat nové přátele, se kterými budete mít mnoho společného. Dodělejte…
Maminka na Facebooku



Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci