reklama

Jak poznám, jestli jsem těhotná?

Otázka

Dobrý večer paní Lucka chtěla jsem se zeptat-na konci letošních prázdnin jsme měli akci ae nic moc si z ní nepamatuji.Celou dobu mně hryzalo svědomí jestli nejsem těhotná ale když jsem dostala hned potom mněsíčky nějak jsem to neřešila jenže tedka mněli přijít max 25.10 a ještě nepřišli nwm co teď a mám strašný problém-stydim se jít do lékárny pro test prosim poraďte.pokud mohu poprosit o nějaké hlavní příznaky podle kterých bych to mohla poznat.

ještě mně napadlo jestli to nepřišlo třeba kvuli nervům ve škole nebo kuli mirné dietě

Moc děkuji =-O Alča

Odpověď

Dobrý den Alčo, děkuji Vám za dotaz. Bohužel všechny příznaky těhotenství jako je nevolnost, změna nálad, pobolívání v podbřišku patří mezi nejisté. Některá žena je má, některá ne, takže nesjou směrodatné. Pokud si nechcete koupit těhotenský test (myslím ale, že to v lékárně nikdo neřeší :) ) tak doporučuji navštívit gynekoložku. Ta těhotenství může potvdit nebo vyvrátit, a to v případě, že stres způsobil opoždění menstruace.

Lucka

Lucie Marková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pocítíte potřebu dokázat partnerovi svoji lásku, připravte pro vás dobrou večeři a kulturní program na večer. Kvůli nečekaným změnám v…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama