Jak poznám, jestli jsem těhotná?

Otázka

Dobrý večer paní Lucka chtěla jsem se zeptat-na konci letošních prázdnin jsme měli akci ae nic moc si z ní nepamatuji.Celou dobu mně hryzalo svědomí jestli nejsem těhotná ale když jsem dostala hned potom mněsíčky nějak jsem to neřešila jenže tedka mněli přijít max 25.10 a ještě nepřišli nwm co teď a mám strašný problém-stydim se jít do lékárny pro test prosim poraďte.pokud mohu poprosit o nějaké hlavní příznaky podle kterých bych to mohla poznat.

ještě mně napadlo jestli to nepřišlo třeba kvuli nervům ve škole nebo kuli mirné dietě

Moc děkuji =-O Alča

Odpověď

Dobrý den Alčo, děkuji Vám za dotaz. Bohužel všechny příznaky těhotenství jako je nevolnost, změna nálad, pobolívání v podbřišku patří mezi nejisté. Některá žena je má, některá ne, takže nesjou směrodatné. Pokud si nechcete koupit těhotenský test (myslím ale, že to v lékárně nikdo neřeší :) ) tak doporučuji navštívit gynekoložku. Ta těhotenství může potvdit nebo vyvrátit, a to v případě, že stres způsobil opoždění menstruace.

Lucka

Lucie Marková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pořád jen trávíte čas nějakými malými úkoly či ne zrovna zábavnou dílčí činností, ale na nic velkého se nemůžete vrhnout? Dneska je…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci