Jaká homeopatika na virové onemocnění?

Otázka

Dobrý den. Máme 9 týdnů starou holčičku, kterou plně kojím. Pátý den má světle zelenou stolici s hlenem (asi 5 krát denně) a hodně ublinkává, několikrát po každém krmení. Často se kroutí, bolí jí asi bříško. Chce teď častěji krmit, má žízeň. Naší paní doktorkou nám byla určena diagnóza virové onemocnění. Snažím se kojit často, pro doplnění tekutin podáváme po lžičkách Kulíšek. Chtěla jsem se zeptat, zda by nám v léčbě mohl pomoci i nějaký homeopatický přípravek, případně jaký a v jakém dávkování. Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, maminko,

ano, doporučím homeopatický lék Magnesia phosphorica5ch a Colocyntis5ch - oba léky připravit ráno po pěti granulích dohromady v 50ml kojenecké převařené vody a podávat po lžičkách co půl hodiny až hodina. Plně kojit po častých intervalech je ideální, polohovat miminko na bříško a ve zvýšené poloze je občasně vhodné - během dne třeba na půl hodinky. Homeopatické léky podávat pět dnů až týden, vysazovat pomalu se zlepšením. Držím palce.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Přicházíte se spoustou dobrých nápadů a začínáte lidem organizovat jejich práci, vytrvejte a váš šéf si toho povšimne. Získala jste…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci