Jaká homeopatika na zadní rýmu u dítěte?

Otázka

Dobrý den,

prosím o dvě rady. Čtyřletá dcerka často nosí ze školky rýmu a následně to chytí i 1,5 letá dcerka. Klasická rýma po týdnu zmizí, ale zadní rýmička zůstává. Nyní například po týdenní rýmě mají obě hoky 14 dní zadní rýmičku, která je dráždí ke kašli, ale nevysmrkají vůbec nic. Můžu poprosit o radu homeopatie na zadní rýmičku? A ještě jeden dotaz, 1,5 letou dcerku už chci odstavit, přestat kojit. Slyšela jsem, že existují homeopatika, které ovlivní to, že miminku mlíčko nechutná a samo se odstaví.

Děkuji moc a přeji Vám pěkný den. Míša

Odpověď

Dobrý den, Míšo,

Doporučila bych homeopatické Kalium iodati9ch a Corrarium rubrum9ch - oba léky po deseti granulích zředit ve sto mililitrech převařené kojenecké vody - a podávat po lžičkách často - třeba co hodinu - první čtyři dny. Pokud nastane zlepšení, tak intervaly postupně prodlužujte, až do úplného vysazení třeba po týdnu. Je také dobré nosánek proplachovat přípravkem s hypertonickým roztokem mořské soli, nebo homeopatickým Euphorbiem sprayem.

Na zastavení laktace doporučím lék Ricinus communis 30ch - užívat pět granulí až osmkrát denně - a sama pocítíte menší produkci mléka - užívat po čtyři dny? až týden - uvidíte, jak sama budete individuelně cítit. Malá, pokud bude mít ménší nabídku při kojení, tak bude jistě mrzutá zpočátku, ale za čas pochopí, že je prostě konec. A tak Vám držím palce a přeji šťěstí.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte pocit, že ten hezký nový kolega po vás pokukuje? A není to náhodou tak, že pokukujete vy po něm? Neostýchejte se už a najděte si…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci