reklama

Je možné, že už budu pravidelně menstruovat?

Otázka

Dobry den, mám 6-ti měsíční slečnu(plně kojenou), od konce 6-ti nedělí beru antikoncepci Azalia, na začátku užívání jsem měla něco jako menses to přestalo a byl klid až do teď, kdy mne začalo svědit a slabý bíý výtok, vzhledem k tomu, že jsem dřív měla výtok bez jakéhokoliv nálezu, nijak jsem tomu nevěnovala pozornost, ale teď jsem začala špinit a mám všechny příznaky začínající menses. Přiznám se, že jsem si párkrát vzala pilulku později. Je možné že už budu pravidelně menstruovat nebo to je jen nějaká reakce na zapomenuté pilulky? Díky za radu

Odpověď

Dobrý den, příznaky, které popisujete mohou souviset právě s užíváním gestegenní antikoncepce. Vew finále mohou vést až k vysazení antikoncepce.

Jan Smrčina

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Když rychle reagujete na přání šéfa, později se vám to dobře vyplatí. Odpoledne proto musíte více pracovat na své kariéře a přitom se…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama