Mám dítě kojit i v noci?

Otázka

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat,tchýně mi nasadila brouka do hlavy když mi ,,opět"předávala životní rady a zkušenosti ;-) ,má tři děti,první holku kojila v noci normálně vždy když zabrečela a to podle ní byla velká chyba a další dva kluky už v noci nekojila,dala je spát do vedlejší místnosti(aby se sama vyspala) a nechala je,první prý spal celou noc,ale druhý(tedy můj partner)brečel dokud k němu nepřišel otec.Tím se mi snažila vysvětlit,že jak si to dítě naučíte tak to bude pohodlnější pro mě a já se v noci vyspím.Tak mě hlavně zajímá jestli je v pořádku,že miminko se nemusí v noci kojit,mě to přijde tak trochu jako týrání :-( .A jestli je možný,že jí jeden kluk spal celou noc,ona teda tvrdí že spal pořád i přez den a nikdy nebrečel.Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Bohužel nevím, jak staré máte dítě, pokud je to ale miminko, tak opravdu nejsem zastáncem toho, aby nebylo v noci kojeno. Nemám problém se spaním dítěte v jiném pokoji.

Lucka

Lucie Marková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jako asistentky, sociální pracovnice nebo recepční se uplatníte kvalitně. Díky Jupiteru máte totiž smysl pro zdvořilé chování a…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci