Mám dítě kojit i v noci?

Otázka

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat,tchýně mi nasadila brouka do hlavy když mi ,,opět"předávala životní rady a zkušenosti ;-) ,má tři děti,první holku kojila v noci normálně vždy když zabrečela a to podle ní byla velká chyba a další dva kluky už v noci nekojila,dala je spát do vedlejší místnosti(aby se sama vyspala) a nechala je,první prý spal celou noc,ale druhý(tedy můj partner)brečel dokud k němu nepřišel otec.Tím se mi snažila vysvětlit,že jak si to dítě naučíte tak to bude pohodlnější pro mě a já se v noci vyspím.Tak mě hlavně zajímá jestli je v pořádku,že miminko se nemusí v noci kojit,mě to přijde tak trochu jako týrání :-( .A jestli je možný,že jí jeden kluk spal celou noc,ona teda tvrdí že spal pořád i přez den a nikdy nebrečel.Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Bohužel nevím, jak staré máte dítě, pokud je to ale miminko, tak opravdu nejsem zastáncem toho, aby nebylo v noci kojeno. Nemám problém se spaním dítěte v jiném pokoji.

Lucka

Lucie Marková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Bilancujete možná události posledních dní a dodává vám to pocit, že jste se svým životem dobře naložila a věci se vyvíjí tam, kde je…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci