reklama

Mohu znovu otěhotnět i při kojení?

Otázka

Dobrý den, mám několik dotazů, tak začnu postupně.

Mám 15ti měsíční dceru Aničku a stále kojím do 14 měsíců jsem kojila i přes den vždy po obědě aby se malá dojedla a usla ale od nového roku už kojím jen před spaním a v noci. Dávám jí kaši večer i trochu sunaru před spaním a spí mi krásně do 4 nebo do 5 hodin usíná až mezi 8 a 9 hodinou. Chci se zeptat jestli je už větší možnost že bych znovu otěhotněla i když kojím.

Dále bych chtěla poradit jak malou uspat odpoledne po obědě, protože mi strašně špatně spí většinou musím vytáhnout kočárek a jakmiile jí položím do 5 minut usne ale chci jí naučit spát doma, abych mohla když spí uklízet. Máme malý byt tak si nemůžu dovolit mít kočárek doma a uspávat ji třeba doma v kočárku u okna.

Předem děkuji za odpověd.

Přeji krásny den Barča a Anička :-)

Odpověď

Dobrý den Barčo, děkuji Vám za dotaz. Pokud ovulujete (menstruujete), tak při kojení otěhotnět můžete. A zkoušelat jste Aničku do té postýlky dát? Zpočátku u ní asi budete muset ležet, ale vyzkoušejte to. Obávám se, že nějakou zaručenou radu nikdo nebude mít, každé dítě je jiné, cesta možná pokus - omyl.

Lucka

Lucie Marková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po dlouhé době, kdy jste veškeré své úsilí věnovala zvládnutí obtížné životní situace, se najednou zdá, že jste někde udělala chybu.…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama