reklama

Může být otcem mého dítěte??

Otázka

Dobrý den pane doktore, chtěla bych Vás poprosit o radu. Letos v dubnu jsem vysadila antikoncepci, 3.4.2010 začala má PM a poté jsme s manželem začali intenzivně pracovat na miminku,tzn.milovali jsme se bez ochrany téměř denně. Bohužel 20.4.2010 jsem udělala osudovou chybu a po jednom večírku skončila v posteli s jiným mužem!:-( Nyní jsem v sedmém měsíci těhotenství,ale tuhle otázku stále nemůžu pustit z hlavy. Termín porodu odpovídá termínu PM. Své gynekoložce se bojít svěřit, proto píšu Vám. Jaké jsou reálné šance že dítě které čekám nebude mého manžela? A jdou provést testy otcovství po narození dítěte bez souhlasu otce, tedy tak aby se o tom partner nedozvěděl? Moc Vám moc děkuji za odpověď!

Odpověď

Dobry den, spermie je schopna života v extremních případech až týden (7 dní) a Vaše plod vejce cca 48 hodin. Nevim jak dlouho máte menzes a kdy dochází u Vás k ovulaci, ale pokud si dosadíte do vyše napsané rovnice Vaše neznáme dostanete odpověď.

Jan Smrčina

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Prožila jste si velké zklamání a nedá se očekávat, že byste se dala do pořádku okamžitě. I přesto se zdá, jakoby to od vás někteří…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama