Odstranění ječného zrna

Otázka

Dobrý den, pane doktore, psala jsem vám dotaz ohledně červených očních víček. Právě jsme přišli z očního, kde paní doktorka řekla, že syn má ječné zrno. Má ho ze spoda na horním víčku. Dala nám antib.mast a řekla ať přijdeme za týden na kontrolu. Pokud se to prý nezlepší nebo nezmizí, pošle nás na odstranění, které se prý dělá tak, že dítě uspí na 5-10minut a odstraní to. Nebojím se odstranění jako uspání. Byť je to maličkost a existují horší věci, tak se bojím. Pokud nám mast nepomůže je to opravdu nutné? Na internetu píšou, že často uzraje a poté praskne. O odstranění ve spánku jsem nenašla nic. Paní doktorka to s námi nehodlala rozebírat. Chápu, že jí je to jedno, její dítě to není, ale kde se o ječném zrnu mám něco dozvědět když ne u ní? Možná se nervujeme zbytečně a do pondělí to splaskne, už jsme bohužel takový:-( Děkuji. Lenka.

Odpověď

Buďte zatím v klidu a pokud to do týdne nezmizí tak také zachovejte klid, někdy to trvá déle.. Myslím si, že to zvládnete a žádné uspávání nebude, třebaže ani toho se dnes nemusíte bát.

Petr Karger

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jste-li zadaná, zažíváte jedno z nejkrásnějších období svého života. Vidíte všechno přes růžové brýle a ani vás nenapadne, že by mohly…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci