Silná a přetrvávající bolest v krku. Pomůže homeopatie?

Otázka

Dobrý den paní doktorko,

dnes prosím o radu sama pro sebe. Už víc jak měsíc mě trápí silná bolest v krku - zejména v noci. začalo to afty v krku, pak u ustech na jazyku. Po dvou týdnech klid a pak znovu. Afty jako takové vymizely, bolest stále třetrvává. Praktická lékařka nezjistila nic, doporučila kloktat Betadine. Nepomohlo. Při té bolesti mám i problém s polykáním, jako by mi tam něco překáželo. Na krčním vzali výtěry.

Sama jsem zkoušela vše možné, od babských rad, přes Herbadent, Bioparox a skončila prozatím u homeopatik, která mi poradila známá - Angin hell S - 3 x denně. Téměř každý den v noci musím brát Ibalgin, který bolest zmírní.

Protože mne to trápí už dlouho a mám velkou důvěru v homeopatickou léčbu, prosím Vás o radu. Výsledky z krčního a z krve budu mít příští týden.

Děkuji. Lenka

Odpověď

Dobrý den, maminko,

chápu, rozumím. Je to velmi nepříjemné. Doporučím brát Homeogene tbl

6x2 tbl denně cucat pod jazykem, každý den přidat Phytollacca decandra9ch 2x5 granulí, jednu tubu Oscillococcinium denně - vše po dobu sedmi dnů. Jsem přesvědčena, že to pak již bude dobré. Dále nezahleňovací stravu, bez fyzického přetěžování. Držím palce.

MUDr. Věra Budková

Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Aktivita, které jste věnovala většinu volného času, nedopadla podle vašich představ. Není divu, že se cítíte jako spráskaný pes a vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci