O společnosti VELUX

Posláním společnosti VELUX je vyvíjet a neustále zdokonalovat výrobky, které do podkrovních prostor přivádějí více denního světla a čerstvého vzduchu, umožňují výhled do okolí a zároveň jsou v souladu s moderními trendy v architektuře. Výrobní sortiment společnosti VELUX zahrnuje široký výběr střešních oken, světlovodů i řešení pro ploché střechy. VELUX také nabízí celou škálu stínicích a dekorativních doplňků – od rolet, žaluzií až po venkovní markýzy a rolety včetně kompletního systému montážních a ovládacích prvků na manuální či na dálkové elektrické či solární ovládání. Společnost VELUX vlastní výrobní závody v 11 zemích světa a obchodní společnosti v téměř 35 zemích. Jako taková patří k světově nejsilnějším společnostem v oblasti průmyslu stavebních hmot. Její výrobky se prodávají ve většině zemí světa. Skupina VELUX zaměstnává přibližně 10 000 zaměstnanců. Jejím vlastníkem je společnost VKR Holding A/S, společnost s ručením omezeným, jež je plně v majetku zakladatele společnosti a jeho rodiny.

Jakost VELUX

Jakost je pro společnost VELUX zásadní prioritou. Na kontrolu jakosti a tržní testování jsou věnovány značné zdroje, které zabezpečují, aby výrobky VELUX splňovaly jakostní požadavky.

Zkušební oddělení společnosti VELUX nepřetržitě vykonává na výrobcích řadu nejrůznějších zkoušek, které jsou nedílnou součástí snahy o vývoj a neustálé zlepšování výrobků.

Své výrobky společnost VELUX vystavuje extrémním vlivům počasí a očekává, že si povedou skvěle i při každodenním užívání po mnoho let.

Zákazníci mohou očekávat ty nejlepší výrobky s dostatečnou zárukou.

Certifikace podle ISO 9001

Výrobní závody skupiny VELUX byly certifikovány podle ISO 9001 a střešní okna se projektují a vyrábějí v souladu s příslušnými mezinárodními standardy.

V konkrétních oblastech, jako je například vodotěsnost, zavedla skupina VELUX vlastní standardy, jež jsou přísnější než mezinárodní předpisy.

V zemích, ve kterých je skupina VELUX aktivní již po dlouhou dobu, je stále možné narazit na funkční okna nainstalovaná před více než 40 lety – nejlepší možný důkaz trvanlivosti.

 

Zjistit o společnosti více >