• Víme, jak předejít přehřátému podkroví. A nejen to!

  03. července 2014

  I v parných dnech může být v podkrovních bytech příjemně, když se do hry zapojí troška fyziky. Teplo ze slunečních paprsků je totiž třeba zastavit ještě před dopadem na sklo střešního okna. Nahřáté skleněné tabule totiž ohřívají interiér nejvíce. Nejlepší ochranu před horkým letním sluncem zajistí tedy venkovní stínicí doplňky – rolety či markýzy. Abyste si i v horkých letních dnech mohli v podkroví odpočinout a načerpat novou energii, společnost VELUX přináší tip, jak si už letos v létě užít podkroví naplno.

 • Jak ochránit podkroví před nálety hmyzu? Pomůže síť na střešní okna

  01. července 2014

  Vychutnat si klidný spánek bez dotěrného hmyzu může být v létě složitější. Často volíme mezi otevřeným oknem a štípanci nebo zavřeným oknem, horkem a nepříjemným vydýchaným vzduchem.

 • Kamarádi, co jsou vždy na blízku

  13. června 2014

  Snad každé dítě miluje čtení pohádek na dobrou noc. Každý večer před spaním slyšet nový příběh o svých oblíbených hrdinech a pak snít o společných dobrodružstvích. Jak by se jim líbilo, kdyby se jejich kamarádi z knížek nebo animovaných filmů jednoho dne objevili přímo v jejich pokojíčku? Díky spolupráci společností VELUX a Disney ...

 • Zabránit přehřívání podkrovních bytů jde i bez klimatizace

  05. června 2014

  Na sluníčko a letní dny se tradičně těšíme po celý rok. Něco jiného je to ovšem v podkrovních bytech s nedostatečnou tepelnou izolací a bez správného venkovního stínění střešních oken. Abyste si i v horkých letních dnech mohli v podkroví odpočinout a načerpat novou energii, máme pro vás několik tipů.

 • Novinky do pokojíčků malých princezen

  05. června 2014

  Která malá slečna by neměla ráda postavičky od Disneyho. Díky spolupráci společností VELUX a Disney vznikla hravá kolekce rolet Disney & VELUX Kolekce snů. Ta obsahuje motivy, které z pokojíčků malých princezen vykouzlí opravdová pohádková království.